REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Netflix w piątek stawia na kolorową zabawę. W serwisie zadebiutuje 3. sezon „GLOW” i serial brazylijskiej gwiazdy YouTube'a

Netflix przygotował nowy zestaw premier. Dzisiejsze nowości pokazują, że w firmie nie brakuje nastroju do szampańskiej zabawy. Co dokładnie pojawi się na platformie?

09.08.2019
9:00
netflix premiery
REKLAMA
REKLAMA

Użytkownicy Netfliksa otrzymali dzisiaj siedem nowych seriali. Na platformę z nowymi sezonami powracają „GLOW” i „Telefonistki”, więcej jest jednak całkowicie świeżych dzieł. Spośród dzisiejszych premier warto zwrócić szczególną uwagę na filmową kontynuację jednej z najpopularniejszych bajek lat 90., a także brazylijską produkcję od samego KondZilli.

Netflix premiery – jakie tym razem są piątkowe hity?

GLOW: Sezon 3

„GLOW” to opowieść o grupie zawodowych wrestlerek, które próbują zdobyć sławę i pieniądze w trakcie szalonych lat 80. W 3. sezonie bohaterki produkcji przeniosą się na stałe do stolicy rozrywki i hazardu - Las Vegas. Tutaj natrafią na zupełnie nowe wyzwania, dylematy i problemy. Niektóre przyjaźnie staną się jeszcze mocniejsze, a inne czeka kryzys. Fani produkcji mogą być pewni, że emocji, śmiechu i łez nie zabraknie.

Rocko i jego świat: Kiedyś to było

Oryginalny „Rocko i jego świat” był jedną z najbardziej kultowych produkcji animowanych lat 90. Obecnie ten czas jest wspominany jako złota epoka stacji Nickelodeon, do czego przyczyniła się również produkcja autorstwa Joe Murraya. „Rocko i jego świat: Kiedyś to było” to wyprodukowany przez Netfliksa film, który stanowi kontynuację opowieści z oryginalnego serialu. Po dwudziestu latach uwięzienia w przestrzeni kosmicznej tytułowy bohater i jego najbliżsi przyjaciele powracają na Ziemię. Szybko zdają sobie sprawę, że od czasu lat 90. świat bardzo się zmienił.

Sintonia

„Sintonia” to dzieło brazylijskiego scenarzysty i reżysera, KondZilli. Części widzów ten pseudonim może się kojarzyć z niezwykle popularnym kanałem muzycznym na YouTubie. Canal Kondzilla, gdzie pokazywane są wyreżyserowane przez Konrada Dantasa teledyski do ponad tysiąca piosenek, może się obecnie pochwalić ponad 50 mln subskrypcji. „Sintonia” opowiada o trójce młodych mieszkańców faweli, którzy spróbują wziąć los w swoje własne ręce i wyrwać się pełnego uprzedzeń i niebezpieczeństw świata przedmieść.

REKLAMA

Wszystkie piątkowe nowości na Netflix Polska:

 • Sintonia
 • Telefonistki: Sezon 4
 • GLOW: Sezon 3
 • Rodzina
 • Rocko i jego świat: Kiedyś to było
 • Mustang: Opowieści
 • Mali detektywi
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA