REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale /
  4. VOD
  5. Netflix

Piątkowe nowości Netfliksa robią wrażenie. Już od dziś w serwisie „The Kissing Booth 2” i mroczna „Ofiara dla burzy”

„The Kissing Booth 2” i nowa odsłona „Jeźdźców smoków” to najciekawsze nowości, które dziś zadebiutują na Nefliksie. Co jeszcze przygotowała na początek weekendu platforma?

24.07.2020
10:07
netflix premiery piatek the kissing booth 2
REKLAMA
REKLAMA

Przed nami ostatni lipcowy weekend, a jak wiadomo, piątek to weekendu początek: dlatego już dziś warto zajrzeć na Netfliksa, bo do serwisu wpadnie aż pięć nowości.  Nie zabraknie w nich wakacyjnego klimatu i wielu gorących emocji.

REKLAMA

Nowości Netfliksa na dziś: co oglądać?

The Kissing Booth 2

Każdy, kto śledził pełne przygód początki związku Elle (znakomita Joey King, znana m.in. z miniserialu HBO „The Act”) i Noah (Jacob Elordi), na pewno z przyjemnością wróci do historii tych dwojga bohaterów. W drugiej części komedii dziewczyna zakosztuje przedsmaku studenckiego życia, a jej relacja z Noah zostanie wystawiony na poważną próbę. Również przyjaźń z Lee (Joel Courtney), i tak już pokiereszowana tym, co wydarzyło się w pierwszej części „Całuśnej budki”, ponownie przejdzie kryzys. Sprawy nie ułatwi fakt, że serce Elle zabije szybciej na widok nowego kolegi z klasy.

Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa: Sekrety śpiewoskrzydła

Seria, którą pokochały dzieciaki z całego świata, powraca z nową częścią. „Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa: Sekrety śpiewoskrzydła” przeniesie widzów do wioski Chatwiele, gdzie tytułowa ekipa ratunkowa będzie musiała zmierzyć się z tajemniczą klątwą rzuconą na mieszkańców wioski przez pewną utalentowaną muzycznie smoczycę.

Ofiara dla burzy

„Ofiara burzy” to trzecia i zarazem ostatnia część serii „Niewidzialny strażnik”. Amaia Salazar (Marta Etura) zostaje wezwana do Pampeluny. Tam ma zbadać sprawę noworodka, który zginął w podejrzanych okolicznościach. Głównym podejrzanym jest ojciec dziewczynki, który, jak zeznała babcia dziecka, miał próbować uciec z ciałem niemowlęcia, wykrzykując coś o ofierze. Okazuje się, że podobnych morderstw było w pobliskiej dolinie Batzan znacznie więcej.

Sing on! Hiszpania

Po wersji niemieckiej, czas na Hiszpanię. W netfliksowym karaoke pojawią się m.in. letnie hity, latynoskie przeboje i najpiękniejsze piosenki o miłości wszech czasów. W sam raz na piątkową domówkę jako alternatywa dla lecącego w tle Spotify, czy playlisty na YouTube.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA