REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Podróże z Zakiem Efronem czy akcja z Charlize Theron - sprawdzamy piątkowe nowości Netfliksa

Jeśli chcesz odpocząć po ciężkim tygodniu pracy, albo po prostu masz wakacje i nie wiesz co ze sobą zrobić przed kolejnym spotkaniem ze znajomymi, rozsiądź się wygodnie i odpal Netfliksa. Na platformie pojawiły się interesujące nowości.

10.07.2020
9:26
Netflix piatek premiery
REKLAMA
REKLAMA

Dzisiaj na Netflix Polska zadebiutowało siedem nowych tytułów. Wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie. Można odpocząć podróżując po świecie z Zakiem Efronem, emocjonować się walkami nieśmiertelnych wojowników, lub zobaczyć dokument o bohaterce kultowych książek.

Piątek na Netflix Polska – co warto obejrzeć?

Podróże z Zakiem Efronem

Zac Efron chyba już skutecznie wyzbył się łatki „tego chłopaczka z «High School Musical»” i udowodnił, że jest utalentowanym aktorem. Wraz z Netfliksem zabiera nas w podróż do różnych zakątków świata, gdzie poznaje regionalne zdrowe potrawy i pokazuje jak należy zadbać o naszą planetę. Towarzyszy mu w tym Darin Olien, czyli ekspert w dziedzinie zdrowia i odnowy biologicznej.

Serial już dostępny na platformie Netflix.

The Old Guard

Po Furiosie w „Mad Max: Na drodze gniewu” i Lorraine w „Atomic Blonde” Charlize Theron ponownie prezentuje się w roli twardzielki. Z gracją baletnicy rozprawia się z kolejnymi przeciwnikami. Ma nad nimi przewagę, bo jest nieśmiertelna. Wraz z grupą innych długowiecznych najemników musi stawić czoła firmie farmaceutycznej, której prezes szuka sposobu na przedłużenie ludzkiego życia.

Film już dostępny na platformie Netflix.

Klub Claudii Kishi

Obejrzeliście już „Klub opiekunek”? Jeśli tak, to na pewno pamiętacie postać Claudii Kishi. Ten dokument jest listem miłosnym skierowanym właśnie do niej.

Film już dostępny na platformie Netflix.

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości na Netflix Polska – 10 lipca 2020 roku:

 • Podróże z Zakiem Efronem
 • Pięć pierwszych randek: Brazylia
 • The Old Guard
 • Klub Claudii Kishi
 • Cześć, ninja!: Sezon 3
 • Wielkie przygody Majtasa w kosmosie
 • The 100: Sezon 7
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA