REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Mamy złe wieści - serial Rick i Morty za kilka dni zniknie z Netfliksa. To ostatnia szansa, żeby go obejrzeć

Animacje dla dorosłych mają się naprawdę świetnie. Szkoda, że Rick i Morty, jedna z najciekawszych produkcji ostatnich, lat zniknie z serwisu Netflix. 

05.10.2018
13:15
Netflix: Rick i Morty znika z serwisu. To bardzo zła wiadomość
REKLAMA
REKLAMA

Rick i Morty to serial naprawdę wyjątkowy. Opowiada o dziadku, który określeniu „szalony naukowiec” nadał zupełnie nowego znaczenia. Rick i jego wnuk, Morty, przeżywają razem niesamowite przygody. Nie są to jednak tylko podróże po różnych światach i planetach. Bohaterowie odwiedzają również alternatywne linie czasowe i wymiary. A ich wycieczki są również przyczynkiem do rozważań natury filozoficznej.

Rick i Morty to animacja bardzo pesymistyczna.

Twórcy nie obawiają się przesuwać granic, poruszać odważnych tematów i... są naprawdę bezwzględni dla bohaterów. Oglądając ten serial, można się poczuć naprawdę maleńkim.

Netflix: Rick i Morty znikają z platformy.

Czerwony serwis VoD – podobnie jak jego konkurenci – wykupuje licencje na ograniczony czas. To dlatego od czasu do czasu pojawiają się informacje, że jakieś produkcje znikają z platformy. Czasem jest to cała masa mało znanych filmów i seriali, czasem filmy, które zniknęły, pojawiają się następnego dnia. Niestety bywa, że brak jakiejś produkcji będzie wyjątkowo bolesny. Tak będzie zapewne z serialem Rick i Morty.

netflix rick i morty class="wp-image-208400"
REKLAMA

Według informacji, którą możecie znaleźć na Netfliksie, obecne dotychczas trzy sezony produkcji, znikną z platformy już 10 października tego roku. Zostaje wam więc cały weekend, aby nadrobić zaległości, albo – tak jak ja - wrócić do ulubionych odcinków. Na ten moment nie wiemy, czy serial wróci do Netfliksa.

Wszystkie dotychczas opublikowane odcinki możecie oglądać w serwisie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA