REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD /
 3. Dzieje się
 4. Netflix /

Mroczny film trafił na Netfliksa. Sprawdź wszystkie nowości

Dzień Niepodległości można spędzić na różne sposoby, wybierając na przykład film, serial, czy dokument na Netfliksie. Wśród piątkowych nowości nie zabraknie podróży do Australii z Zakiem Efronem. Przeniesiemy się też do świata smoków i niezwykłej przyjaźni oraz poznamy historię pielęgniarza zabójcy.

11.11.2022
9:01
"Dopaść pielęgniarza zabójcę"
REKLAMA

Na 11 listopada Netflix przygotował kilka nowości, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Będą podróże po Australii oraz mroczna historia z pielęgniarzem intensywnej terapii w roli głównej. Poznamy też zmiany, jakie zachodziły w czarnym kinie od jego narodzin, aż po głośne filmy z lat 70.

REKLAMA

Netflix: premiera dokumentu "Dopaść pielęgniarza zabójcę".

Przygotujcie się na to, że nowy dokument Netfliksa może być bardzo mroczny. Produkcja ujawnia, jak policjanci dowiedli, że pielęgniarz intensywnej terapii Charles Cullen zabijał pacjentów, i jak niemal udało mu się uniknąć odpowiedzialności. Netflix pokaże, w jaki sposób pielęgniarz zabijał osoby w kilku szpitalach na intensywnej terapii i prawie uniknął za to kary. 

Film dokumentalny "Czy to wystarczająco czarne?!: Renesans czarnego kina"

Jeśli chcecie poznać historię czarnego kina, to dobrze trafiliście. Krytyk filmowy i historyk kina Elvis Mitchell omawia ewolucyjne, ale też rewolucyjne zmiany, jakie zachodziły w czarnym kinie od jego narodzin aż po głośne filmy z lat 70. Zapowiada się zatem filmowa uczta połączona z historią w tle.

REKLAMA

Pełną listę piątkowych nowości znajdziecie poniżej.

 • "Moje życie bez ciebie"
 • "Smok mojego taty"
 • "Monica, O My Darling"
 • "Podróże z Zakiem Efronem: Sezon 2 Australia"
 • "Dopaść pielęgniarza zabójcę"
 • "Czy to wystarczająco czarne? Renesans czarnego kina"
 • "Prehistoryczna apokalipsa"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA