REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Nie tylko „Sex Education”. Najlepsze seriale młodzieżowe, które obejrzysz na Netfliksie

Teen drama, czyli seriale młodzieżowe, cieszą się niesłabnącą popularnością. W bibliotece Netfliksa znajdziecie sporo interesujących tytułów z tego gatunku. Sprawdźcie najciekawsze z nich.

26.01.2019
11:00
netflix seriale mlodzieżowe
REKLAMA
REKLAMA

Najlepsze seriale młodzieżowe na Netfliksie. Te tytuły trzeba zobaczyć:

The End of the F***ing World netflix

Nostalgiczno-humorystyczna opowieść o młodocianej wersji Bonnie i Clyde’a. Czarna komedia z muzyką skomponowaną przez Grahama Coxona z zespołu Blur. Jeden z moich ulubionych seriali 2017 roku i jedna z moich ulubionych serialowych par w ogóle. James i Alyssa to strasznie fajne dzieciaki.

3 sezon riverdale na Netflix

Serial produkowany na zlecenie stacji The CW bazuje na serii komiksów wydawanych przez Archie Comics. Życie w tytułowym miasteczku pełne jest tajemnic i dziwnych zdarzeń. Im dalej w las, tym więcej niejasności. Podobnie z kontynuacją serii - kolejne sezony spotykają się z coraz gorszym odbiorem. Jednak mimo to warto zapoznać się z dwiema pierwszymi, bardzo dobrymi odsłonami.

Wielka produkcja Netfliksa, będąca w czołówce najdroższych seriali oryginalnych serwisu. Fabuły raczej nikomu nie trzeba przedstawiać, podobnie jak bohaterów z miasteczka Hawkins. Obecnie czekamy na 3. sezon serialu. Jego premiera zaplanowana jest na 4 lipca 2019 roku.

najlepsze seriale 2018

Kto by się spodziewał, że nowa wersja przygód Sabriny Spellman może tak bardzo wciągnąć. Udało się to dzięki ciekawie napisanym postaciom, całkiem niezłemu scenariuszowi i obecności wątku grozy, który zawsze przyciąga. Producenci potwierdzili oficjalnie powstanie 2., 3. i 4. serii. Już w kwietniu nowe odcinki - pojawi się wtedy 2. sezon serialu.

gilmore girls 2016

„Gilmore Girls”, czyli po naszemu „Kochane kłopoty”, to w pewnych kręgach serial kultowy. Siedem sezonów opowieści o słodko-gorzkich losach Lorelai Gilmore i jej córki Rory. Kobieta zaszła w ciążę w wieku szesnanstu lat, od tamtej pory wychowuje dziecko sama. W 2016 roku Netflix zaprezentował serię odcinków specjalnych „Gilmore Girls: A Year in the Life”, wracając do dalszych losów ulubionych bohaterek.

atypowy 2 sezon

Pełna wzruszeń i ucząca tolerancji produkcja doczekała się dwóch sezonów, zaś kolejny jest już oficjalnie zapowiedziany. Historia Sama, nastolatka ze spektrum autyzmu, i jego rodziny, która każdego dnia obserwuje jego zmagania o samodzielność i normalne życie, to jedna z najlepszych opowieści w odcinkach stworzonych przez Netfliksa.

american vandal skasowany

Peter Maldonado i Sam Ecklund biorą w swoje ręcę sprawy lokalnych szkolnych przestępstw. W 1. sezonie zdewastowanie samochodów na szkolnych parkingu, w 2. serii zatrucie lemoniady w szkolnej stołówce. Panowie traktują swoje zadania śmiertelnie poważnie, dokumentując należycie każdy swój krok. „American Vandal” to niezwykle zabawny mockument, który kpi sobie z dokumentów kryminalnych.

REKLAMA
sex education

Jeśli zastanawiacie się jeszcze, czy serial „Sex Education” jest tak dobry, jak wszyscy dookoła piszą, odpowiadam: jest. Luźny i bezpretensjonalny sposób mówienia o seksie to jedno. Ale zaletami są też nietuzinkowi bohaterowie i ich wciągające historie. Do tego Gillian Anderson w świetnie napisanej roli niestandardowej, trochę wścibskiej matki nastolatka. „Sex Education” ma wszystkie elementy składowe doskonałego serialu dla nastolatków.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA