REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Święta, Święta i... już prawie po Świętach. Jakie prezentowe nowości Netflix dał użytkownikom w tym czasie?

Na platformie Netflix pojawiło się w trakcie trzech dni Świąt łącznie dziewięć nowych tytułów. Jakie produkcje mogliście przegapić w trakcie śpiewania kolęd i otwierania prezentów? Jest kilka filmów i seriali zdecydowanie wartych waszej uwagi.

26.12.2020
11:00
netflix święta 2020
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Polscy użytkownicy Netfliksa w ostatnich dniach mogli być zbyt zajęci sprawdzaniem prezentów ukrytych pod choinką, żeby na bieżąco śledzić pojawiające się tam premiery. A tych nie było może niesamowicie dużo, natomiast kilka ciekawych tytułów rzuca się w oczy. Zadowoleni mogą być też młodsi widzowie, dla których Netflix specjalnie wybrał dwie nowe animacje.

Netflix Święta 2020 – najciekawsze nowości z trzech dni Świąt:

Robert Rodriguez to reżyser znany przede wszystkim ze swojej współpracy z Quentinem Tarantino oraz miłości do brutalnych komiksowych historii takich jak „Sin City” czy „Alita: Battle Angel”. Na swoim koncie ma też jednak trylogię „Mali agenci” skierowaną do młodszych widzów, o czym nie wszyscy obecnie pamiętają. „Będziemy bohaterami” to jego kolejna produkcja stworzona w podobnym stylu. Fabuła filmu Netfliksa kręci się wokół dzieci najważniejszych ziemskich superbohaterów porwanych przez pochodzących z kosmosu najeźdźców. W tej sytuacji to właśnie na barki ich potomków spadnie odpowiedzialność za losy świata.

Serial „Bridgertonowie” został oparty na cyklu bestsellerowych powieści Julii Quinn. Produkcja opowiada o losach ósemki rodzeństwa należących do tytułowego rodu. Każde z nich poszukuje własnej drogi do prawdziwej miłości, ale w środowisku brytyjskiej śmietanki towarzyskiej okazuje się to wcale niełatwe. Ale właśnie dlatego w miłości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone, co stanowi zresztą motyw przewodni nowego serialu Netfliksa.

W ciągu dwóch ostatnich lat jednym z najważniejszych celów platformy Netflix było zwiększenie liczby subskrybentów w Indiach. Dlatego właśnie w tym kraju powstaje najwięcej oryginalnych tytułów firmy (obok USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemiec). Film sensacyjny „AK vs AK” ma jednak szansę zainteresować widzów również poza granicami azjatyckiego państwa. Produkcja opowiada historię pewnego reżysera skompromitowanego w wyniku konfliktu z gwiazdorem filmowym. Mężczyzna w odwecie porywa córkę rywala z zamiarem kręcenia na żywo późniejszych poszukiwań.

Wszystkie nowości dodane przez Neflix Polska w Wigilię, Boże Narodzenie i 1. dzień Świąt:

REKLAMA
 • Anastacja: Dawno, dawno temu 24/12/2020
 • AK vs AK 24/12/2020
 • Wyznania morderców 25/12/2020
 • Isa Pa with Feeling 25/12/2020
 • Będziemy bohaterami 25/12/2020
 • Bridgertonowie 25/12/2020
 • Testament babci 25/12/2020
 • Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci: Sezon 3: Sahara 26/12/2020
 • Magiczny autobus znów rusza w trasę: Strefy czasowe 26/12/2020

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA