REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Serial The Expanse znika z Netfliksa. Ale to nie wszystko, co pożegnamy we wrześniu na platformie

Netflix rządzi się swoimi prawami, które nie zawsze rozumieją widzowie. Co i rusz z platformy znikają seriale, filmy i programy - zwykle ma to związek z wygaśnięciem umowy licencyjnej. Nierzadko chodzi też o fakt, że dany tytuł nie jest najchętniej oglądany przez użytkowników serwisu. We wrześniu z serwisu zniknie blisko 20 produkcji, w tym serial The Expanse.

03.09.2018
12:12
Netflix the expanse znika
REKLAMA
REKLAMA

The Expanse należy do tych seriali Netflix Originals, które są najwyżej oceniane przez społeczności Filmwebu i IMDb. Choć produkcja stworzona została przez Syfy, to właśnie Netflix m.in. w Polsce dystrybuuje ją na wyłączność. Serial niedawno został skasowany przez rodzimą stację po trzech sezonach. Niedługo potem okazało się, że jest ktoś, kto ku uciesze widzów uratuje serial. 4. sezon The Expanse stworzy Amazon.

A tymczasem dwa aktualnie dostępne sezony serialu The Expanse na Netfliksie znikną z platformy pod koniec września.

 class="wp-image-163614"

Dokładna data ich usunięcia to 30 września. Jest więc jeszcze trochę czasu, by nadrobić ewentualne zaległości.

Serial The Expanse opowiada o odległej przyszłości.

Nasz Układ Słoneczny jest skolonizowany oraz podzielony na niezależne narody i frakcje. Surowy i jałowy Mars nieustannie się zbroi, będąc coraz bardziej sfrustrowany bogactwem żyznej Ziemi. A tania siła robocza w postaci Pasiarzy coraz chętniej myśli o rewolucji. Wojna to tylko kwestia czasu. Zmartwieniem detektywa Millera jest jednak śledztwo, do którego został zaangażowany. Zaginęła młoda dziewczyna, w trudnych do wyjaśnienia okolicznościach. Miller nie wie jeszcze, że sprawa, której się podjął, będzie miała wpływ na losy całego Układu.

Netflix usuwa produkcje - co warto obejrzeć?

my little pony class="wp-image-159453"

Poniaki nie chcą zniknąć z Netfliksa. Produkcja już kilka razy miała zostać usunięta z platformy, ale wygląda na to, że serwisowi trudno się rozstać z Rainbow Dash, Applejack, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie i Twilight Sparkle. Przyjaźń to magia to świetna kreskówka dla dzieci, która potrafi zainteresować także dorosłych (wiem coś o tym). Jest zabawna, wzruszająca, pokazuje, czym jest przyjaźń i inne wartości ważne w relacjach międzyludzkich.

 class="wp-image-55442"

Miłość i zombie? Tak, ten temat był już podejmowany niejednokrotnie (widzieliście np. Wiecznie żywy?). Duma i uprzedzenie, i zombie oparty jest o książkę o tym samym tytule autorstwa Setha Grahame-Smitha. Ten film to połączenie komedii, fikcji historycznej i horroru. Fabuła skupia się na miłosnych perypetiach sióstr Bennett, kiedy w Hertfordshire wylęgają się tytułowe zombie. Dla fanów pożeraczy mózgów pozycja obowiązkowa. Dzieło nawiązuje do klasyki literatury Duma i uprzedzenie autorstwa Jane Austen.

netflix usuwa produkcje class="wp-image-197431"

Sacha Baron Cohen na pokładzie. A oprócz niego: Mark Strong, Isla Fisher, Rebel Wilson i Penelope Cruz. Grimsby to komedia i film akcji w jednym. Produkcja opowiada o angielskich chuliganie, który po latach odnajduje swojego brata. Ten jest jednym z najlepszych agentów MI6. Mężczyźni wspólnie będą musieli poradzić sobie ze spiskiem terrorystycznym zakrojonym na szeroką skalę.

netflix class="wp-image-197437"

Coś dla fanów wielkich robotów. Transformers: Prime to animacja osadzona w uniwersum Transformers. Na Netfliksie znajdziemy aktualnie 1. sezon produkcji, który liczy 26 odcinków. Walki niezwykle inteligentnych maszyn i wybuchy? Jeśli tego oczekujecie, to z pewnością ten tytuł musicie nadrobić, zanim opuści szeregi serwisu.

Netflix znikające tytuły we wrześniu 2018 - pełna lista:

REKLAMA

Bad Night - 3 września 2018
Zmartwychwstały - 4 września 2018
Grimsby - 4 września 2018
Angry Birds Film - 4 września 2018
Duma i uprzedzenie, i zombie - 4 września 2018
Pozory prawdy - 6 września 2018
Transformers: Prime - 6 września 2018

My Little Pony: Przyjaźń to magia - 6 września 2018
Nigdy więcej - 6 września 2018
Transformers: Rescue Bots - 6 września 2018
Tabu Poland - 14 września 2018
Przemek Saleta: Najcięższe Zadania - 14 września 2018
Sensacje XX wieku - 14 września 2018
Nocny konwój - 14 września 2018
The Expanse - 30 września 2018
Life with Boys - 30 września 2018
Casper's Scare School - 30 września 2018

Oczywiście należy pamiętać o tym, że wymienione tytuły mogą zaraz powrócić do oferty Netfliksa i nie muszą być usunięte na stałe. Możecie na bieżąco śledzić, co pojawia się w serwisie, zaglądając tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA