REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale /
  4. VOD
  5. Netflix

Najbardziej szalona rodzina superbohaterów wróciła. Piątkowe nowości Netflix Polska pod banderą „The Umbrella Academy”

Jak w każdy piątek na Netflix Polska pojawiło się kilka od dawna wyczekiwanych i mniej lub bardziej głośnych nowości. W ten weekend zdecydowanie największym zainteresowaniem widzów będzie się z pewnością cieszyć serial „The Umbrella Academy”. Nowy sezon serii to bowiem jedna z dzisiejszych premier.

31.07.2020
10:17
netflix the umbrella academy
REKLAMA
REKLAMA

Netflix zazwyczaj szykuje swoje najgłośniejsze tytuły na piątkową premierę, tak żeby wszyscy zainteresowani widzowie mogli zapoznać się z wyczekiwanym tytułem w trakcie weekendu. Nie inaczej jest również tym razem. Co trafiło na platformę w ramach dzisiejszej aktualizacji?

The Umbrella Academy i inne najważniejsze nowości Netflix Polska na 31 lipca:

Odwet

„Odwet” to nowy brytyjski thriller zaadaptowany z popularnej serii powieści „Don't Get Mad” autorstwa Gretchen McNeil. Serial opowiada o grupie nastoletnich dziewczyn z różnych środowisk, które postanawiają walczyć z niesprawiedliwością, przemocą, seksizmem i elityzmem w swojej szkole. Ich motto brzmi: „Nie denerwujemy się. Bierzemy odwet” i na koncie mają pierwsze sukcesy. Co jednak stanie się z przyjaciółkami, gdy zostaną oskarżone o morderstwo?

„The Umbrella Academy” było jednym z najpopularniejszych oryginalnych seriali Netfliksa na początku 2019 roku. Firma dosyć szybko zamówiła zresztą kolejny sezon, ale na jego realizacje fanom serii przyszło poczekać grubo ponad 12 miesięcy. W nowej odsłonie członkowie tytułowej Akademii będą musieli ułożyć swoje życie w przeszłości, a potem odnaleźć siebie nawzajem. Wisząca nad światem zagłada nuklearna nie została bowiem powstrzymana w 1. sezonie.

Seriously Single

Lepiej być imprezującym co noc singlem  czy zakochaną osobą w wieloletnim związku? Bohaterki nowej komedii romantycznej platformy Netflix będą musiały odpowiedzieć sobie na to pytanie i być może zmienić cały swój dotychczasowy styl życia. Dineo to romantyczka marząca o pięknym ślubie, a Noni uwielbia nocne życie i przygodne spotkania z facetami. Czy ich przyjaźń przetrwa inne nastawienie do życia? „Seriously Single” to nowa afrykańska produkcja Netfliksa, który coraz chętniej inwestuje w produkcje z tego kontynentu.

Netflix premiery 31 lipca – pełna lista dodanych dzisiaj tytułów:

REKLAMA
  • Odwet 31/7/2020
  • The Umbrella Academy: Sezon 2 31/7/2020
  • Uwięzione: Sezon 5 31/7/2020
  • Seriously Single 31/7/2020
  • Słodkie szaleństwo: Sezon 3 31/7/2020

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA