REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Uciszyć zło to nowy horror Netfliksa. Obejrzysz go już dzisiaj

Do katalogu Netfliksa trafił właśnie nowy film. Horror uciszyć zło opowie o parze rozwiązującej paranormalne sprawy.

05.10.2018
9:56
netflix uciszyć zło
REKLAMA
REKLAMA

Jest piątek, więc w katalogu Netfliksa obserwujemy wzmożony ruch. Do krwiobiegu serwisu trafiają nowe filmy i seriale. Trudno za tym nadążyć, zwłaszcza że przy tak dużej liczbie produkcji nie jest łatwo wybrać coś interesującego i wartościowego. Jednocześnie zwykle pojawia się problem ze zlokalizowaniem takiego tytułu, na jaki danego wieczora mamy ochotę. Dzisiaj do serwisu trafia coś, co skierowane jest do fanów opowieści z dreszczykiem.

Uciszyć zło to nowy horror od serwisu Netflix.

Angielski tytuł to Malevolent. Według opisów fabuła opowie o rodzeństwie, które rozwiązuje fałszywe paranormalne problemy. Pewnego dnia zostają wezwani do nawiedzonego domu, ale ich zlecenie, cóż, wydaje się inne niż oszustwa, z którymi spotkali się wcześniej.

Brzmi to znajomo? Zapewne widzieliście już przynajmniej kilka filmów, które opowiadały o starciu racjonalnego umysłu z działaniami nadprzyrodzonymi. Mnie od razu przypomniał się obraz Szepty z Rebeccą Hall, który zasadzał się właśnie na tym motywie, a takich filmów jest znacznie więcej.

REKLAMA

Netflix: Horror Uciszyć zło już dzisiaj w serwisie.

Nowy film Netfliksa wyreżyserował Olaf de Fleur Johannesson (Państwo w państwie, Siła wyższa), scenariusz napisała Eva Konstantopoulos i Ben Ketai. Ten drugi ma na swoim koncie m. in. całkiem niezły obraz Nieznajomi: Ofiarowanie, a także dość głośny Las samobójców z Natalie Dormer. Na ekranie pojawi się Florence Pugh, Celia Imrie, Ben Lloyd-Hughes.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA