REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale /
  4. VOD
  5. Netflix

Netflix do końca miesiąca pożegna się z kilkunastoma tytułami

W najbliższych tygodniach Netflix usunie ze swojej biblioteki kilkanaście produkcji. Część tytułów zniknie tuż po walentynkach. Sprawdźcie, które tytuły warto nadrobić.

09.02.2021
19:48
netflix usuwane luty 2021 ucieczka z alcatraz
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Według informacji podanych przez portal Upflix, z platformy Netflix zniknie niebawem kilkanaście tytułów. Wśród nich m.in. słynny film o ucieczce z jednego z najbardziej strzeżonych więzień świata czy opowieść o polskim zespole rockowym.

Netflix – tytuły usuwane do końca lutego:

Film katastroficzny z 1998 roku opowiada o ostatnich godzinach przed spodziewanym uderzeniem pędzącej komety w Ziemię. Historia opowiedziana jest m.in. z perspektywy astronautów, których zadaniem jest zmniejszenie skutków katastrofy. W filmie wystąpili między innymi Robert Duvall, Téa Leoni, Elijah Wood, Vanessa Redgrave i Morgan Freeman.

Prześmiewcza opowieść o zespole Tranzystory, który wyrusza w trasę koncertową. Za scenariusz filmu odpowiada Tymon Tymański, który wcielił się w nim także w główną rolę lidera grupy. Oprócz niego w produkcji wystąpili także m.in. Robert Brylewski, Grzegorz Halama, Sonia Bohosiewicz, Arkadiusz Jakubik, Marian Dziędziel, Bartłomiej Topa i Jan Peszek.

Kultowy film z Clintem Eastwoodem w roli głównej. Aktor gra jednego z więźniów Alcatraz - miejsca, z którego podobno nie można uciec. Mimo to grupka odsiadujących tam wyroki mężczyzn postanawia wydostać się z pilnie strzeżonego więzienia. Obok Eastwooda w filmie wystąpili także m.in. Patrick McGoohan, Roberts Blossom i Fred Ward.

Netflix – tytuły usuwane do końca lutego – pełna lista:

REKLAMA

The Alien and Me 13.02
The Mortified Guide 13.02
Ahora o nunca 14.02
Ares 14.02
Death in Buenos Aires 14.02
Dzień zagłady 14.02
Ktoś we mnie 14.02
Pani z przedszkola 14.02
Polskie gówno 14.02
Snervous Tyler Oakley 14.02
Ucieczka z Alcatraz 14.02
Życzliwe podróże 21.02
Nowe przygody Lucky Luke'a 28.02

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA