REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix już prawie w Polsce. Seriale "Jessica Jones" i "Master of None" dostępne z polskim lektorem

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Netflix coraz większymi krokami zbliża się do Polski. Nie jest to na pewno kwestia tygodni, ale już za kilka miesięcy będziemy mogli cieszyć się z usług tej platformy dostępnym - nareszcie! - także w naszym kraju. 

20.11.2015
14:03
Netflix już prawie w Polsce. Jessica Jones i Master of None dostępne z polskim lektorem
REKLAMA
REKLAMA

Przesłanki pojawiały się już wcześniej. Strona internetowa Netfliksa przez pewien czas informowała, że usługa będzie dostępna w Polsce "już wkrótce", a w sprzedaży w niektórych sklepach z elektroniką pojawiły się telewizory umożliwiające odtwarzanie filmów i seriali z przepastnych zasobów tej platformy. Kilkanaście tygodni temu Netflix wprowadził też do swojej oferty pierwsze produkcje z polskimi napisami. Wreszcie teraz wyszło na jaw, że jeden z najświeższych programów, "Marvel's Jessica Jones", również można oglądać z tłumaczeniem na nasz język - również z lektorem.

netflix w polsce jessica jones

I nie mówimy tu tylko o pierwszym odcinku, ale o pełnym sezonie.

jessica jones marvel w polsce

Podobnie sytuacja wygląda z "Master of None", udostępnionym 6 listopada. Opcja ta dzieła na razie jedynie przez aplikację Netfliksa.

netflix w polsce master of none
REKLAMA

Wiele wskazuje więc na to, że wszystkie najnowsze produkcje Netfliksa będą od teraz dostępne z tłumaczeniem na polski. A to dość jednoznacznie wskazuje na to, że już lada moment będziemy mogli cieszyć się tą usługą także w naszym kraju.

Dotychczas z oferty programowej Netfliksa w Polsce można było korzystać jedynie obchodząc ograniczenia regionalne, co wiązało się ze złamaniem warunków umowy, a co za tym idzie - było nielegalne i mogło narazić nas na konsekwencje prawne.  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do końca 2016 roku Netflix pojawi się w 200 krajach świata. W tym gronie będzie także Polska, tego możemy już chyba być pewni.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA