REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale
  4. VOD
  5. Netflix /

Netflix Polska rozpieszcza widzów. Do serwisu dołączają thriller, film przygodowy i kostiumowy melodramat

Co ciekawego Polacy znajdą na platformie Netflix z początkiem ostatniego weekendu stycznia? Do biblioteki serwisu dołączą dzisiaj produkcje bardzo różnorodne i z dużym potencjałem do stania się hitami. Polecamy nowości na piątek, 29 stycznia.

29.01.2021
9:42
netflix weekend
REKLAMA
REKLAMA

Serwis Netflix powiększy się dzisiaj o kilka interesujących filmów pełnometrażowych. Każda z zaproponowanych na piątek produkcji należy do innego gatunku, więc subskrybenci platformy będą mogli dostosować swoje weekendowe plany idealnie pod własny gust. Na które produkcje warto zwrócić szczególną uwagę?

Netflix weekend – będzie co oglądać pod koniec stycznia:

Po obejrzeniu zwiastuna filmu „Ohana: Najcenniejszy skarb” można dosyć bezpiecznie powiedzieć, że Netfliksowi marzy się familijno-przygodowy hit w rodzaju „Goonies”. Nawet sama historia jest dosyć podobna. Natoletnia Phili dowiaduje się, że z powodu problemów finansowych jej rodzina może stracić dostęp do rodzinnego domu jej ojca. Dziewczynka postanawia więc z pomocą nowego przyjaciela odnaleźć zaginiony hiszpański skarb. Na jej poszukiwania wyrusza starszy brat.

„Wykopaliska” na pierwszy rzut oka przyciągają widzów przede wszystkim swoją mocną obsadą aktorską i hasłem „historia oparta na faktach”. Natomiast sama fabuła też wydaje się interesująca. Edith Pretty (w tej roli Carey Mulligan) to bogata i zafascynowana archeologią wdowa. Kobieta w przededniu II wojny światowej zleca pewnemu archeologowi-amatorowi (Ralph Fiennes) rozpoczęcie wykopalisk na terenie swojej posiadłości. Wkrótce okazuje, że można tam znaleźć średniowieczny skarb o olbrzymiej wartości historycznej. Ale czy wybuch zbrojnego konfliktu pozwoli dokończyć prace?

„Poniżej zera” to nowy hiszpański thriller Netfliksa. Produkcja opowiada o przewożącym skazańców konwoju, który wpada w pułapkę i zostaje odcięty od wsparcia pozostałych jednostek. Ostatnią linią obrony przed ucieczką jest kierowca furgonetki, który będzie musiał wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, jeśli będzie chciał przeżyć. Zwłaszcza, że relacja między jego więźniami i ich „wybawicielami” nie jest wcale tak oczywista, jak mogłoby się wydawać.

Netflix premiery – pełna lista nowości z 29 stycznia:

REKLAMA
  • Ohana: Najcenniejszy skarb
  • Poniżej zera
  • Wykopaliska
  • To my: Brooklyn Saints: Sezon 1

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA