REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowy serial Netfliksa " Wet Hot American Summer" z gwiazdorską obsadą

Netflix coraz bardziej się rozkręca i produkuje kolejny serial. Już w te wakacje zobaczymy "Wet Hot American Summer", a w nim gwiazdorską obsadę. W serialu występować będą, m. in. Bradley Cooper ("Kac Vegas", "American Hustle", "Snajper"), Amy Poehler ("Wredne dziewczyny", "Parks and Recreation", "Mama do wynajęcia") i Christopher Meloni ("Człowiek ze stali", "42 – Prawdziwa historia amerykańskiej legendy", "Noce w Rodanthe").

28.01.2015
9:28
Nowy serial Netfliksa ” Wet Hot American Summer” z gwiazdorską obsadą
REKLAMA
REKLAMA

Na "Wet Hot American Summer" składać się będzie osiem odcinków. Serial będzie komedią opartą na filmie o tym samym tytule z 2001 roku. Film "Wet Hot American Summer" został wyreżyserowany przez Davida Waina, który był też współautorem scenariusza. Wein jest odpowiedzialny m. in. za serial "Jess i chłopaki". W obrazie z 2001 roku wystąpili m. in. Christopher Meloni i Janeane Garofalo, którzy również zagrają w serialu. Tym razem na stołku reżyserskim również zasiądzie David Wein, a scenariusz, tak jak w przypadku filmu, został napisany przez niego i Michaela Showaltera.

REKLAMA

Akcja "Wet Hot American Summer" dzieje się na początku lat 80. XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Serial, tak jak i film, ma być satyrą na typowe amerykańskie letnie obozy sprzed kilkudziesięciu lat. Będą więc romanse, gagi, będzie żar lał się z nieba. Miejmy tylko nadzieję, że serial zyska nieco lepsze opinie niż film i wzbije się na wyżyny humoru. Seriale komediowe to ciężki kawałek chleba.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA