REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Twórcy "Jak poznałem waszą matkę" nakręcą nowy serial

Stęskniliście się za Nowym Jorkiem, Tedem, Barney'em, Lily, Marshallem i Robin? Niestety, ich co prawda nie zobaczycie w nowym wydaniu, a możecie jedyne powrócić do kolejnych sezonów "Jak poznałem waszą matkę". Twórcy serialu maja jednak dobrą wiadomość - powstanie nowy serial ich autorstwa, który być może okaże się godnym zastępstwem dla zakończonej produkcji o Tedzie, który opowiada swoim dzieciom historię miłości i młodzieńczych przygód.

17.11.2015
12:36
Twórcy "Jak poznałem waszą matkę" nakręcą nowy serial
REKLAMA
REKLAMA

Akcja nowego serialu Craiga Thomasa i Cartera Baysa ma również rozgrywać się w Nowym Jorku. Główną bohaterką produkcji będzie dziewczyna pochodząca z Midwestu, która przeprowadza się do wielkiego miasta i odkrywa magię Manhattanu. Tytuł nowej komedii w odcinkach ma brzmieć "New York Mythological". Nie wiadomo jeszcze, kto miałby wcielić się w pierwszoplanową postać serialu, ani czy w nowej produkcji weźmie udział ktoś z odtwórców głównych ról "Jak poznałem waszą matkę".

REKLAMA
jak poznałam waszego ojca

Miejmy nadzieję, że nowy twór Thomasa i Baysa będzie równie dobry co ich ostatni serial. Oby "New York Mythological" poszedł w nieco inną stronę niż ostatni sezon "Jak poznałem waszą matkę". Przydałaby się jakaś dobra komedia, która czasem zmusza do refleksji. Tak, jak pierwsze sezony z Redem, Barney'em, Marshallem, Lily i Robin.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA