REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nicholas Hoult i Ronney Mara razem w filmie science-fiction

Nicholas Hoult to jeden z bardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia. Ostatnio zwrócił uwagę wszystkich dzięki swojej roli Nuxa w filmie "Mad Max: Na drodze gniewu. Rooney Mara również zachwyca swoimi aktorskimi kreacjami. Duże wrażenie na wielu widzach zrobiła jej rola w filmie "Dziewczyna z tatuażem", gdzie wcieliła w postać Lisbeth Salander. Teraz tych dwóch aktorów przyjdzie nam zobaczyć w jednym filmie.

28.10.2015
9:51
Nicholas Hoult i Ronney Mara razem w filmie science-fiction
REKLAMA
REKLAMA

Hoult i Mara zagrają razem w melodramacie science-fiction o tytule "The Discovery". Fabuła produkcji w reżyserii Charliego  McDowella (ten napisał także scenariusz do filmu wraz z Justinem Laderem) opowie o życiu w przyszłości. Rok temu naukowo udowodniono istnienie życia pozagrobowego i wiadomość o tym zmieniła myślenie ludzi, świat. Syn naukowca odpowiedzialnego za to odkrycie (w tej roli wystąpi właśnie Hoult) poznaje kobietę,w  której się zakochuje (Rooney Mara). Ta ma za sobą tragiczną przeszłość, która nie daje o sobie zapomnieć.

REKLAMA
nux lisbeth

Nie wiadomo jeszcze, kiedy film ma mieć swoją premierę, ale można założyć, że będzie to koniec przyszłego roku bądź początek 2017. Zdjęcia do produkcji ruszają bowiem na początku 2016 roku, a dokładnie w styczniu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA