REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Muzyka

Nick Cave mierzy się z żałobą po śmierci syna w trailerze do filmu "One More Time With Feeling"

Film w reżyserii Andrew Dominika trafi do kin na całym świecie 8 września 2016 roku i będzie on towarzyszył premierze najnowszej płyty Nicka Cave'a.

04.08.2016
9:05
Nick Cave mierzy się z żałobą w filmie One More Time With Feeling
REKLAMA
REKLAMA

Początkowo "One More Time With Feeling" miał być dokumentem muzycznym ukazującym kulisy nagrywania najnowszej płyty Nick Cave & The Bad Seeds zatytułowanej "Skeleton Tree". Jednak po tragicznej śmierci 15-letniego syna Cave'a w ubiegłym roku, obraz ten zupełnie zmienił swój charakter.

Co jeśli w twoim życiu dochodzi do katastrofy, przez którą się zmieniasz? Zamiast dalej być kimś, kogo znasz, stajesz się sobie obcy. Kiedy patrzysz w lustro, rozpoznajesz osobę, którą byłeś, ale jest ona ukryta w ciele kogoś innego - pyta się Nick Cave.

Zarówno album "Skeleton Tree" jak i film "One More Time With Feeling" są zapisem zmagania się muzyka z żałobą po stracie.

REKLAMA

Ten intymny portret ojca opłakującego śmierć swojego syna będzie można zobaczyć w kinach na całym świecie tylko jednego dnia, 8 września 2016 roku. W Polsce pokazy odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Poznań 51, Rybnik, Koszalin, Zabrze, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Łódź, Lublin, Katowice, Olsztyn i Rzeszów.

Płyta "Skeleton Tree" grupy Nick Cave & The Bad Seed będzie mieć swoją premierę 9 września 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA