REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nick Nicolai - holenderska odpowiedź na Susan Boyle?

Branża rozrywkowa po prostu kocha takie historie. W holenderskiej edycji programu "Mam Talent" dość niepozorny młody mężczyzna zachwycił jurorów i publiczność swoim niezwykłym głosem.

20.04.2016
16:04
Nick Nicolai – holenderska odpowiedź na Susan Boyle?
REKLAMA
REKLAMA

Nick Nicolai, bo tak nazywa się uczestnik programu, praktycznie powtarza scenariusz pamiętnego występu Susan Boyle z brytyjskiej edycji "Mam Talent" sprzed lat. Z początku nie był traktowany do końca poważnie, szczególnie po tym, gdy jurorzy dowiedzieli się, że zamierza zaśpiewać klasyk z repertuary samej Etty James. Jednak magia muzyki zrobiła swoje w momencie. Nick zaczął śpiewać i dosłownie w ciągu sekundy widownia słuchała go w zachwycie.

Nick rzeczywiście niebywale poradził sobie z tym wcale niełatwym utworem. Jego skala i wyczucie melodii robią potężne wrażenie. Czyżby na naszych oczach rodziła się kolejna gwiazda?

REKLAMA

Tutaj dla porównania możecie posłuchać oryginału.

Przypomijmy w skrócie, że Susan Boyle zaczynała bardzo podobnie, a ostatniecznie dość szybko stała się światowym (i po trochu socjologicznym) fenomenem rodem z hollywoodzkiego filmu. Po sukcesie w "Mam Talent" nikomu wcześniej nieznana niepozorna kobieta po 40-tce została wielką gwiazdą. Jej debiutancki album "I Dreamed a Dream" z 2009 roku sprzedał się w ponad 10 milionach egzemplarzy na całym świecie (dziś nieliczne gwiady popu są w stanie sprzedać takie ilości), a jej występy na YouTubie obejrzano setki milionów razy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA