REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nicolas Cage przeklina dla Netfliksa w zwiastunie „Historii wulgaryzmów”. Premiera już w styczniu

Nicolas Cage przedstawi historię wulgaryzmów? W to mi graj. W sieci właśnie pojawił się pełny zwiastun nadchodzącego programu Netfliksa, w którym słynny aktor będzie klął na wszelkie możliwe sposoby i wraz z zaproszonymi gośćmi udowodni wam, że warto pójść w jego ślady. 

22.12.2020
19:00
nicolas cage historia wulgaryzmow trailer zwiastun netflix
REKLAMA
REKLAMA

Wulgaryzmy. Wszyscy ich używamy. W przestrzeni publicznej nie jest to mile widziane i ogólnie uchodzi za brak dobrego wychowania, a jednak każdy z nas sobie przeklnie pod nosem, kiedy coś mu się nie uda, głośno wypowie brzydkie słowo, aby wyrazić swój zachwyt bądź zdziwienie. Tak, jedno przekleństwo użyte w odpowiednim momencie jest w stanie wyrazić różnorakie emocje, które nami targają. A jakby tego było mało, według badań naukowych używanie przekleństw może świadczyć o naszej inteligencji czy zwiększyć naszą odporność na ból. Nie wierzycie? Nicolas Cage was przekona.

Słynny aktor został gospodarzem programu „Historia wulgaryzmów”. Zgodnie z tytułem Cage przedstawi w nim historię najsłynniejszych przekleństw po angielsku, naukowcy pomogą mu udowodnić, że w odpowiednich momentach warto je wypowiedzieć na głos, a zdobytą w ten sposób wiedzę uzupełnią zaproszeni słynni i lubiani artyści, jak chociażby Sarah Silverman. W oficjalnym opisie czytamy:

Kurs z wulgaryzmów – z cyklu „wiedza, która nigdy nie wiesz, kiedy się przyda”. Nicolas Cage jako gospodarz niecenzuralnego programu „Historia wulgaryzmów” przybliża widzom, skąd wzięły się najpopularniejsze angielskie wulgaryzmy, jak są używane w popkulturze i jaki wpływ wywarły na kulturę, posiłkując się przy tym wiedzą ekspertów: etymologów, historyków, specjalistów od popkultury oraz gwiazd show-biznesu.

Trailer „Historii wulgaryzmów” z Nicolasem Cage'em

Sześcioodcinkowy program już niedługo trafi na platformę Netflix, a żeby odpowiednio podgrzać atmosferę przed zbliżającą się premierą, serwis właśnie udostępnił jego pełny zwiastun:REKLAMA

Premiera „Historii wulgaryzmów” już 5 stycznia 2021 roku na platformie Netflix.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA