REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nie czas umierać. Przynajmniej nie do środy, bo wtedy zobaczymy trailer nowego Bonda. A teraz sprawdźcie teaser

Jak Daniel Craig pożegna się z rolą najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości? O tym przekonamy się dopiero w kwietniu 2020 roku, ale już teraz możecie zobaczyć iście bondowski teaser trailera, który twórcy wrzucili dziś w nocy do sieci.

02.12.2019
14:14
Teaser filmu Nie czas umierać
REKLAMA
REKLAMA

Nie czas umierać” (eng. Not time to die” ) to już 25 film z serii o agencie MI6 i piąta zarazem produkcja z udziałem świetnego brytyjskiego aktora – Daniela Craiga. Tym razem fani muszą pogodzić się z myślą, że to naprawdę ostatnia część z udziałem Brytyjczyka, choć jak dobrze wiemy, Craig zapowiadał koniec swojej przygody z Bondem już przy wcześniejszej produkcji.

Początki jego przygody z rolą nie były łatwe – wybór producentów został ostro skrytykowany przez fanów.

Usta malkontentów zamknęła jednak premiera Casino Royale, które przyniosło ogromny sukces komercyjny, a Danielowi Craigowi rzeszę nowych wielbicieli. Każdy z nich życzyłby sobie (sam Craig pewnie także), by zakończenie 15-letniego odgrywania roli agenta 007 zakończyło się w dobrym stylu, tak jak pozostałe produkcje, a może nawet i lepiej.

Co z tego wyjdzie? Jak na razie naszą ciekawość zaspokoić może jedynie krótki, ale efektowny teaser, który producenci wypuścili dziś w nocy.

Janes Bond – „No Time To Die” – teaser:

REKLAMA

Sam teaser jest oczywiście zbyt krótki, by cokolwiek o nim powiedzieć, więc pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i poczekać do środy na pełny i oficjalny zwiastun.

Premiera filmu zapowiedziana jest na 3 kwietnia 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA