REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

„Nie czas umierać” z pierwszym zwiastunem. James Bond nie wypada z formy

Pierwszy zwiastun nowego Jamesa Bonda ujrzał światło dzienne. Trailer filmu „Nie czas umierać” prezentuje się jak ulubiony drink agenta Jej Królewskiej Mości - wstrząśnięte, ale niezmieszane martini. 

04.12.2019
15:20
Zwiastun Not time to die zadebiutował w sieci
REKLAMA
REKLAMA

Spektakularne pościgi (w autach i na motocyklach), ostre wymiany ognia, sceny walki i piękne kobiety - tak w telegraficznym skrócie można opisać trailer „Nie czas umierać” i ... właściwie każdego poprzedniego filmu z serii. Jednak fanom brytyjskiego agenta to wystarczy. W kwietniu przyszłego roku po raz piąty zobaczymy, jak Daniel Craig radzi sobie z rolą, jednocześnie na dobre się z nią żegnając. Będzie to pożegnanie z przytupem? Sami zobaczcie trailer.

Nie czas umierać - zwiastun:

W obsadzie, poza Craigiem, pojawią się m.in. Ralph Fiennes, Naomi Harris, Ben Whishaw oraz Rami Malek jako czarny charakter. Poza trailerem twórcy pokazali też plakaty promujące  „Nie czas umierać”.

Kto zostanie nowym Bondem?

To pytanie bez wątpienia będzie trendować przez najbliższe miesiące w social mediach na całym świecie. Szczególnie, że według plotek nowym agentem ma być kobieta. Sugerują nam to także kadry z trailera, w których pojawia się odgrywana przez Lashanę Lynch Naomi. Kim jest postać? Na razie nie mamy o niej zbyt wielu informacji, jednak po zwiastunie widać, że bohaterka będzie szaleć na ekranie niczym sam James - w trailerze widzimy, jak zgrabnie operuje bronią, jeździ szybkimi autami i bierze udział w akcji. To oczywiście nie jedyna dziewczyna, która w serii o Bondzie udowadniała już, że byłaby dobrą agentką (mamy przecież od jakiegoś czasu zacną Moneypenny), jednak jej pojawienie się w kontekście odejścia Craiga może nie być przypadkowe.

REKLAMA

Polska premiera filmu już 3 kwietnia 2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA