REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nie doczekamy się drugiego sezonu "Wayward Pines"

Mimo ciepłego przyjęcia, pozytywnych recenzji, zadowalających wyników oglądalności i deklaracji M. Night Shyamalana, Fox zdecydowało się skasować serial "Wayward Pines". Drugiego sezonu nie będzie.

28.07.2015
13:45
Nie doczekamy się drugiego sezonu Wayward Pines
REKLAMA
REKLAMA

Od początku zakładano, że "Wayward Pines" może zakończyć się po dziesięciu odcinkach lub zostać rozwinięte w kolejny sezon. Decyzja miała być uzależniona przede wszystkim od oglądalności pierwszej serii. Choć te z całą pewnością nie były złe, emitująca serial stacja Fox nie zamierza zrealizować kolejnej odsłony.

wayward pines
REKLAMA

"Wayward Pines" to ekranizacja trylogii autorstwa Blake'a Croucha - dziesięć odcinków odpowiada treści wszystkich trzech książek. Mimo to reżyser serialu, M. Night Shyamalan, przyznał, że on i Crouch mają wiele pomysłów na kontynuację telewizyjnej produkcji. Do jej realizacji jednak, jak się okazuje, nigdy nie dojdzie.

Szkoda, bo choć "Wayward Pines" nie jest najlepszy serialem w dziejach, to okazał się całkiem udanym widowiskiem. Pierwszy sezon stanowi co prawda zamkniętą całość, zatem nie musimy rozpaczać, że już nigdy nie poznamy dalszych losów poszczególnych bohaterów, jednak jego finał można traktować jako ciekawą zapowiedź obiecującej drugiej serii. Tym dziwniejsza to decyzja, że Fox przedłużył o kolejny sezon "Gotham", które od dawna już jest produkcją tak nudną i nonsensowną, że nie da się jej oglądać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA