REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Teledysk do „Nie Ma Fal” Dawida Podsiadły, który jeszcze nie powstał, to najlepsza rzecz, jaką dziś zobaczycie

Dawid Podsiadło to jeden z najbardziej utalentowanych polskich muzyków młodego pokolenia. Jego nowa płyta, Małomiasteczkowy, zapowiada się równie świetnie, co poprzedni album, Annoyance and Disappointment. A nowy singiel, Nie Ma Fal, jest na to dowodem.

05.10.2018
10:13
nie ma fal
REKLAMA
REKLAMA

Trzy lata przyszło nam czekać na nowy krążek Podsiadły. Artysta jakiś czas temu zawiesił swoją karierę muzyczną. I chociaż wszyscy zastanawiali się wówczas, co z tego wyniknie, dzisiaj możemy powiedzieć: opłacało się cierpliwie czekać. Pierwszy singiel, Małomiasteczkowy, zapowiadający płytę o tym samym tytule, okazał się strzałem w dziesiątkę i przypomniał nam, za co uwielbiamy Podsiadłę. Za bezpretensjonalność, świetny głos, łączenie stylów, swobodę. Nie inaczej jest z nowym kawałkiem, Nie Ma Fal, który od razu wpadł mi w ucho. 5 października z pewnością upłynie mi pod znakiem najnowszego utworu zapowiadającego album Małomiasteczkowy.

Nie Ma Fal - posłuchaj nowego utworu Dawida Podsiadły:

Oprócz tego, że Podsiadło jest świetnym muzykiem, jest też dowcipnym gościem. Na roaście Wojewódzkiego, który był dość żenujący, to właśnie on okazał się tak naprawdę jedynym dowcipnym uczestnikiem show. Jego media społecznościowe również są prowadzone żartobliwe, z lekkością.

Teledysk do Nie Ma Fal, który de facto jeszcze nie powstał, to najlepsza rzecz, jaką zobaczycie dzisiaj w sieci.

REKLAMA

Wystarczył tekst utworu, kilka komentarzy i fotografie Podsiadły. Świetna robota. Wierzę, że fani będą zachwyceni. Bo wiedzą, że na właściwie wideo też warto zaczekać.

Nowa płyta Podsiadły, Małomiasteczkowy, ukaże się już 19 października 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA