REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Klasyczna szpiegowska aura w nowym teaserze serialu Nielegalni od Canal+

W sieci pojawił się nowy teaser serialu Nielegalni - produkcji Canal+, której premiera ma odbyć się jesienią tego roku. W serialu wystąpią m.in. Andrzej Seweryn i Grzegorz Damięcki.

24.08.2018
13:14
canal+ nielegalni
REKLAMA
REKLAMA

Serial powstał na podstawie książek Vincenta S. Severskiego, byłego pułkownika polskiego wywiadu. Składająca się z czterech powieści seria wkrótce pod wydaniu zyskała miano bestsellera. Canal+ zdecydował się przenieść opowieść na mały ekran.

Akcja serialu toczy się wokół Wydziału Q, elitarnej jednostki wywiadu.

Główny bohater, Konrad Wolski (grany przez Grzegorza Damięckiego) to funkcjonariusz wydziału, który po przejęciu białoruskiego handlarza bronią dowie się o planowanym w Szwecji zamachu terrorystycznym. W Nielegalnych wystapi także Andrzej Seweryn, którego widzimy w najnowszym teaserze.

Scenariusz jest znakomity, jestem przekonany, że gdyby znalazł się w rękach jakiegoś dobrego amerykańskiego producenta, to on z chęcią zrobiłby to u siebie. - powiedział nam Andrzej Seweryn.

Niewiele jeszcze wiemy na temat roli, którą powierzono aktorowi. Jest on jednym z pracowników wywiadu, posługującym się biegle kilkoma językami obcymi.

Na stronie serialu Nielegalni, z każdą kolejną zapowiedzią odsłaniani są kolejni bohaterowie. Twórcy zapraszają także do zwiedzania wirtualnej siedziby głównej Wydziału Q.

Nielegalni - kogo zobaczymy w serialu?

Oprócz Damięckiego i Seweryna w serialu zagrają także między innymi: Sylwia Juszczak (Odwróceni), Filip Pławiak (Czerwony pająk), Agnieszka Grochowska (Obce niebo), Adam Woronowicz (Pakt), Tomasz Schuchardt (Cicha noc), Ireneusz Czop (Pokłosie), Jan Frycz (Baby blues), Arkadiusz Detmer (Symetria), norweska aktorka Synnøve Macody Lund (The Girl in the Spider’s Web), Sergey Frolov (Devushka s kosoy) czy Fatima Gorbenko (Dedushka).

REKLAMA

Za reżyserię Nielegalnych odpowiadają Leszek Dawid (odcinki 1-5) i Jan P. Matuszyński (odcinki 5-10).

Premiera serialu Nielegalni zaplanowana jest na jesień 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA