REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nielegalni od Canal+ z nowym trailerem. Wiemy, kiedy serial zagości na ekranach

Nielegalni to nowy serial Canal+, który obejrzymy już niebawem na antenie stacji. Produkcja powstała na podstawie prozy Vincenta V. Severskiego, byłego funkcjonariusza m.in. Agencji Wywiadu, który porusza w swoich książkach tematykę szpiegowską.

21.09.2018
12:12
nielegalni teaser
REKLAMA
REKLAMA

Canal+ w tym roku dostarczył nam świetny serial Kruk. Szepty słychać po zmroku, ale stacja już szykuje się na premierę nowej produkcji w odcinkach. Nielegalni to superprodukcja, która kręcona była w różnych miejscach Europy, m.in. Mińsku, Warszawie czy Sztokholmie. Głównym bohaterem jest Konrad Wolski (w tej roli Grzegorz Damięcki), szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu. Agent będzie musiał udaremnić zamach terrorystyczny, a także uratować Premiera Rządu RP. Szykuje się wielowątkowa jazda bez trzymanki i rozpracowanie afer na najwyższym szczeblu.

Nielegalni trafią do Canal+ już w październiku tego roku, a dokładnie 21.

Wówczas zostaną wyemitowane dwa odcinki serialu. Kolejne pojawiać będą się co tydzień. Łącznie 1. sezon produkcji składać się będzie z 10 epizodów. Dowiedzieliśmy się również, że - przy okazji premiery serialu - Canal+ zostanie odkodowany przez ograniczony czas.

Nielegalni - kogo zobaczymy na ekranie?

REKLAMA

Oprócz Grzegorza Damięckiego w serialu zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Sylwia Juszczak (Odwróceni), Filip Pławiak (Czerwony pająk), Agnieszka Grochowska (Obce niebo), Adam Woronowicz (Pakt), Tomasz Schuchardt (Cicha noc), Ireneusz Czop (Pokłosie), Jan Frycz (Baby blues), Arkadiusz Detmer (Symetria), Andrzej Seweryn (Ostatnia rodzina), norweska aktorka Synnøve Macody Lund (The Girl in the Spider’s Web), Sergey Frolov (Devushka s kosoy) czy Fatima Gorbenko (Dedushka).

Za reżyserię Nielegalnych odpowiadają Leszek Dawid (odcinki 1-5), który znany jest z Paktu i Jesteś Bogiem, oraz Jan P. Matuszyński (odcinki 5-10), który na swoim koncie ma 2. sezon Watahy i Ostatnią rodzinę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA