REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Anna Dymna i Danuta Stenka w nowym serialu oryginalnym Playera. O czym opowiedzą „Nieobecni”?

Platforma Player.pl przygotowuje nową produkcję oryginalną — jest nią serial „Nieobecni” z m.in. Anną Dymną, Justyną Wasliewską i Danutą Stenką w obsadzie. Tytuł zadebiutuje na antenie TVN w 2021 r., ale użytkownicy Playera zobaczą go wcześniej.

20.07.2020
19:34
nieobecni player tvn nowy serial justyna wasilewska
REKLAMA
REKLAMA

Główną bohaterką serialu „Nieobecni” jest odnosząca sukcesy tancerka Mila Gajda (Justyna Wasilewska). Kiedy kobieta wraca na Gwiazdkę do rodzinnego domu, na miejscu odkrywa, że jej bliscy zniknęli w niejasnych okolicznościach. W poszukiwaniach rodziny bohaterce pomoże zmagający się z zespołem Aspergera podkomisarz Filip Zachara (Piotr Głowacki). 

Na ile znasz swoich bliskich?

Jak donosi portal Wirtualne Media, „Nieobecni” będą nie tylko koncentrować się wokół wątku związanego ze śledztwem w sprawie zniknięcia rodziny Gajdów, ale serial opowie również o skomplikowanych relacjach rodzinnych:

„Nieobecni” to przede wszystkim pełna emocji historia o tym, co w życiu każdego z nas najważniejsze, czyli o relacjach z rodziną. Na ile naprawdę znamy tych których kochamy? Do czego bylibyśmy zdolni, aby odzyskać bliskich, którzy zaginęli? Dodatkowo pojawia się intrygujący wątek śledczy związany z tajemniczym zniknięciem rodziny głównej bohaterki. Myślę, że siłą naszego serialu jest nie tylko intrygująca i wciągająca opowieść, ale także niejednoznaczne, bardzo wyraziste postaci

— zapowiada producentka „Nieobecnych”, Katarzyna Czarnecka.

Cieszę się, że to właśnie w „Nieobecnych” debiutuje w swojej pierwszej głównej roli serialowej świetna aktorka, do tej pory bardziej kojarzona z filmem i teatrem, Justyna Wasilewska

— dodaje Czarnecka w rozmowie z portalem.

REKLAMA

„Nieobecni”: od kiedy na Player.pl i TVN?

Zgodnie z planem, „Nieobecni” mają trafić do serwisu Player.pl jeszcze w tym roku. Natomiast na antenie TVN serial zadebiutuje w przyszłym roku. Oprócz Justyny Wasilewskiej i Piotra Głowackiego, w serialu zobaczymy m.in. Annę Dymną, Danutę Stenkę, Izabelę Kunę i Grzegorza Damięckiego. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA