REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale /
 4. VOD

„Nieoszlifowane diamenty”, „Miss Americana” i finał serialu „BoJack Horseman” – najciewsze piątkowe nowości platformy Netflix

Piątek po pracy to idealny moment, aby odpocząć po całym tygodniu, zasiadając przed telewizorem i włączając dobre filmy oraz seriale. Platforma Netflix nie pozwoli nam się nudzić w najbliższy weekend. 

31.01.2020
9:36
netflix piątek nowości co obejrzeć
REKLAMA
REKLAMA

Gigant VOD otworzył właśnie worek z nowościamiWybraliśmy dla was najciekawsze filmy, które właśnie trafiły do serwisu.

Piątek w Netflix Polska – co obejrzeć?

Nieoszlifowane diamenty

Adam Sandler w najlepszej roli od lat – da się zewsząd słyszeć zachwyty nad głównym aktorem nowego filmu braci Safdie „Nieoszlifowane diamenty”. To opowieść o jubilerze, który próbuje dorabiać sobie na boku, zawsze poszukując okazji do szybkiego zarobku. Taka postawa sprawia, że często wpada w różnorodne kłopoty. Czy i tym razem Howard wyjdzie z nich obronną ręką?

Film dostępny na platformie streamingowej Netflix.

BoJack Horseman, sezon 6 (finałowy)

Ostatnie odcinki przygód ulubionego przez widzów BoJacka Horsemana. Aktor ma lata świetności dawno za sobą, ale wciąż próbuje odnaleźć się w meandrach życia Hollywood, poszukując kolejnej wielkiej roli. Początek podzielonego na dwie części 6.  sezonu zaprowadził bohatera na odwyk. Teraz przyszedł czas na poznanie konsekwencji tego dramatycznego czynu. Osiem odcinków domknie historię, rozpoczętą w 2014 roku.

Serial dostępny na platformie streamingowej Netflix.

Miss Americana

Film otwarcia trwającego właśnie festiwalu Sundance, który trafia na platformę Netflix w niewiele ponad tydzień od oficjalnej premiery w Park City. „Miss Americana” to dokumentalna opowieść o życiu gwiazdy muzyki pop – Taylor Swift. Produkcja przygląda się rozwojowi kariery amerykańskiej wokalistki, rozpoczynającej jako piosenkarka muzyki country. Teraz jej trasy koncertowe wyprzedają się w zawrotnym tempie.

Film dostępny na platformie streamingowej Netflix.

REKLAMA

Pełna lista piątkowych nowości na Netflix:

 • Ragnarok, sezon 1
 • Czarny Księżyc
 • Diablero, sezon 2
 • Dobre Miejsce, sezon 4, finał
 • 37 sekund
 • Opowieści o duchach
 • Nieoszlifowane Diamenty
 • BoJack Horseman, sezon 6 (finałowy)
 • Miss Americana
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA