REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Niepokorna M.I.A. wypuszcza swój kolejny utwór – UNBREAK my Mixtape

Ostatnio dosyć głośno się zrobiło wokół nowego albumu M.I.A. – Matangi (tytuł pochodzi od prawdziwegi imienia raperki), na który fani czekają już od… przynajmniej maja b.r. Ciągle zmieniana data premiery płyty zaczęła irytować nie tylko fanów, ale również pochodzącą ze Sri Lanki, brytyjską raperkę, która całkiem niedawno zagroziła, że wypuści do sieci cały materiał, jeżeli wytwórnia (Interscope Records) dalej będzie tak opieszale działać.

22.08.2013
18:53
Niepokorna M.I.A. wypuszcza swój kolejny utwór – UNBREAK my Mixtape
REKLAMA

Teraz już wiemy, data została ustalona na 5 listopada 2013 roku. Jednak do tego czasu zamiast nowej płyty, w internecie co i rusz pojawiają się nowe kawałki z Matangi, czyli Bring The Noize, atTENTtion, Only 1 U, Come Walk With Me, Doobie, a teraz UNBREAK my Mixtape – ciekawy tytuł prawda?

REKLAMA

Najnowszy utwór to całkiem ciężki orzech do zgryzienia, trochę dziwny, a nawet męczący miejscami – no niestety, ale wokal M.I.A. nie rozpływa się w w uszach. W tle natomiast słyszymy sampel z kawałka Tender zespołu Blur z funkową perkusją. Mimo tego „śpiewania” wszystko się ze sobą klei i pasuje jak ulał! W takim razie tylko czekać do listopada, będzie ciekawie.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA