REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Filmy

Nietykalni i Kac Vegas w Bangkoku – powalające komedie dziś w TV!

Dobra komedia to dzisiaj towar deficytowy. A dwie powalające komedie emitowane w telewizji tego samego dnia są niczym znalezienie skarbu. I takie rzeczy dzieją się w tę niedzielę!

27.04.2013
16:58
Nietykalni i Kac Vegas w Bangkoku – powalające komedie dziś w TV!
REKLAMA
REKLAMA

Nietykalni | CANAL+ – 17:05

Francuska produkcja była ubiegłorocznym fenomenem. Zachwyciła europejską widownię, zresztą kina w naszym kraju pokazywały ją przez kilka miesięcy. Trudno bowiem nie ulec magii przedstawionej fabuły. Dwaj bohaterowie są zupełnie inni, jednak szybko odnajdują się w nowej relacji i wzajemnie poszerzają swoje horyzonty. Phillippe pokazuje towarzyszowi uroki sztuki, z kolei Driss zakłada mu „teczkę na dziwki”. Piękny jest ogromny dystans do ukazywanego problemu – paraliżu Philippe’a. Bez patosu i nie obrazoburczo, a przy tym przezabawnie pokazano, jak ważna okazuje się w takich sytuacjach pogoda ducha i drugi człowiek. Omar Sy jako bezkompromisowy Driss wypada znakomicie, dzięki czemu dostajemy humorystyczny i przepełniony pozytywną energią film oparty na prawdziwej historii.

Kac Vegas w Bangkoku | HBO – 22:20

REKLAMA

Czytałem kilka umiarkowanie pochlebnych recenzji „Kac Vegas w Bangkoku” i zupełnie się im dziwię. Po bardzo dobrym poprzednim filmie dokonano cudu i stworzono lepszą, niebywałą komedię – znacznie mocniej wypełnioną humorem i akcją. Kilkukrotnie spotęgowano to, co pokazano poprzednio. Znana ekipa bawi bardziej i dołączają do niej rozbrajający Azjata (poprzednim razem na golasa skopał dupy członkom watahy) i małpa jarająca fajki. Ponownie zachwyca, niezmiennie na poziomie emocjonalnym nastolatka, Alan. Natomiast Stu, ku uciesze widza, staje się jeszcze większą ofiarą losu. Cieszy mnie, że ciepła klucha, czyli Doug, poszedł tym razem w niemal całkowitą odstawkę, ponieważ nic nie wnosił. Wataha powraca w pięknym stylu i po raz trzeci zobaczymy ją na początku czerwca, kiedy w polskich kinach pojawi się „Kac Vegas 3”.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA