REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Nieustraszony" wraca?! David Hasselhoff publikuje filmową zapowiedź... no właśnie, czego?

Film, nowy serial telewizyjny, reklama? David Hasselhoff opublikował minutowy zwiastun "Knight Rider Heroes". Szkopuł w tym, że nie ma pewności co dokładnie on zapowiada - albo czy istotnie zapowiada cokolwiek. Czy jest szansa, że wiąże się on z powrotem serialu "Nieustraszony", kultowej produkcji z lat 80.?

10.12.2015
10:57
Nieustraszony wraca?! David Hasselhoff publikuje filmową zapowiedź... no właśnie, czego?
REKLAMA
REKLAMA

Minutę po północy na facebookowym profilu Davida Hasselhoffa, bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi, pojawił się zwiastun "Knight Rider Heroes". Możemy zobaczyć na nim między innymi samego aktora oraz słynnego Pontiaka Trans Ama wyposażonego w mikroprocesor Knight Industries Two Thousand. Oprócz tego - plansze, informujące o tym, że fikcyjna Fundacja na rzecz Prawa i Rządu (Foundation for Law And Government, F.L.A.G.) powołana do zwalczania przestępców stojących ponad prawa, oficjalnie została rozwiązana, jednak jej agenci przenieśli się do podziemia, gdzie cały czas działają.

Czym dokładnie jest "Knight Rider Heroes"? Nie wiadomo. Żadnej podpowiedzi nie przynosi też oficjalna strona internetowa tego projektu, która w tym momencie zasadniczo pozwala jedynie zapisać się na newsletter. W mojej opinii jest to zapowiedź filmu kinowego, w luźny sposób kontynuującego wątki z oryginalnego "Nieustraszonego". Tym bardziej, że plotki na temat jego powstania krążyły w prasie kilkanaście miesięcy temu. Innym rozwiązaniem może być nowy serial, jednak po zrealizowanej w latach 2008-2009 próbie wskrzeszenia tej produkcji, która została bardzo chłodno przyjęta przez widzów, wydaje się, że szanse na to są zdecydowanie mniejsze.

nieustraszony 2
REKLAMA

W grę wchodzi jeszcze wiele innych możliwości. Może to być zwykły żart Hasselhoffa, może być i reklama nowego produktu z jego sklepu internetowego. Na ten moment nie wiemy nic pewnego. Ale gdyby istotnie był to powrót - w formie filmu lub serialu - "Nieustraszonego", byłby to fantastyczny powiew nostalgii.

"Nieustraszony" (Knight Rider) to produkowany w latach , 1982-86 amerykański serial sensacyjny o agencie F.L.A.G. Michaelu Knightcie (David Hasselhoff), rozwiązującym zagadki kryminalne, w czym pomaga mu nowoczesny i wszechstronny samochód KITT.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA