REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zobacz pierwszy teaser sequela filmu "Niezgodna"

Od premiery "Niezgodnej" minęło raptem 7 miesięcy, a już mamy możliwość obejrzenia pierwszego teasera kontynuacji tego filmu. Ale w kontekście prawie 300 milionów zarobionych w box office i sequela zapowiedzianego już na marzec 2015, w zasadzie to wcale nie wydaje się dziwne. 

13.11.2014
12:17
Zobacz pierwszy teaser sequela filmu „Niezgodna”
REKLAMA

"Niezgodna" to seria filmów, będących ekranizacją bestsellerowej trylogii o tym samym tytule autorstwa Veronici Roth. Sequel części pierwszej nosi tytuł "Insurgent", co przetłumaczono jako "Zbuntowana". To historia z bardzo popularnego ostatnimi czasy gatunku dystopii, w której społeczeństwo podzielone jest pod kątem osobistych predyspozycji na pięć frakcji. Osoby obdarzone wieloma talentami, wyłamujące się ze schematu, uważane są za "niezgodne" i eliminowane ze wspólnoty. Jedną z takich indywidualności jest Tris, główna bohaterka serii, której postawa doprowadziła do wojny między frakcjami.

REKLAMA

Teaser "Zbuntowanej" to raptem kilkadziesiąt napakowanych akcją sekund - niewiele, ale zawsze coś. W filmie w reżyserii Roberta Schwentke i według scenariusza Briana Duffielda oraz Akivy Goldsmana zobaczymy między innymi Shailene Woodley, Theo Jamesa, Naomi Watts, Jaia Courtney'a.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA