REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Niezniszczalni" - po trzech filmach czas na serial

Sylvester Stallone wyprodukuje dla telewizji FOX serial oparty na blockbusterowej trylogii "Niezniszczalni", w którym pojawią się największe gwiazdy kina akcji. Rzecz jasna nie oznacza to rezygnacji z kolejnych części filmu.

06.03.2015
11:01
Niezniszczalni - po trzech filmach czas na serial
REKLAMA
REKLAMA

Telewizyjna wersja "Niezniszczalnych" będzie tzw. event series, czyli rodzajem miniserialu, który może zostać rozwinięty w dłuższą produkcję. Nie wiadomo na razie z ilu odcinków ma się ona składać. Fabuła serialu nie będzie specjalnie odbiegać od filmowej - grupa świetnie wyszkolonych najemników będzie usiłowała powstrzymać niezwykle niebezpiecznego terrorystę. Największy nacisk ma być położony na niczym nieskrępowaną rozrywkę i efektowne sceny akcji.

niezniszczalni 3 recenzja
REKLAMA

Stallone będzie producentem telewizyjnych "Niezniszczalnych", wcieli się także w jedną z głównych ról. Obok niego w obsadzie mają szansę się znaleźć między innymi Kiefer Sutherland ("24 godziny"), Tom Selleck ("Magnum"), Lucy Lawless ("Xena: Wojownicza księżniczka"), Mr. T ('Drużyna A"), Jennifer Garner ("Agenta o stu twarzach"), Sullivan Stapleton ("Kontra") czy Chuck Norris (którego chyba nie trzeba przedstawiać). Serial "Niezniszczalni" oczekuje obecnie na scenariusz, który napisać mają Greg Coolidge i Kirk Ward.

W planach cały czas są dwie kolejne części filmu "Niezniszczalni" oraz spin-off serii - "Niezniszczalne", w którym zobaczymy najpopularniejsze aktorki kojarzone z kinem akcji. Data premiery żadnej z tych produkcji nie jest jeszcze znana. Następne odsłony tego cyklu ukazują się co dwa lata, czwartej można się więc spodziewać w 2016 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA