REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Fani sci-fi, łączmy się. Z okazji premiery No Man's Sky świetny, klimatyczny soundtrack wylądował na YouTube

Lada moment kosmiczne, nastawione na eksplorację No Man's Sky będzie miało swoją światową premierę. Z tej okazji grupa 65daysofstatic opublikowała oficjalny soundtrack do gry.

09.08.2016
15:34
Muzyka z No Man's Sky do przesłuchania za darmo na YT!
REKLAMA
REKLAMA

65daysofstatic są zespołem artystów odpowiedzialnych za muzykę do długo oczekiwanej gry wideo. To przy ich kawałkach będziemy eksplorować niezbadany kosmos, lądować na tajemniczych, losowo generowanych planetach oraz pozyskiwać surowce i odkrywać nowe gatunki fauny i flory.

Jeżeli nie słyszeliście wcześniej o 65daysofstatic, służę pomocą.

To brytyjska grupa grająca instrumentalną muzykę elektroniczną oraz… matematycznego rocka. To styl powstały w muzyce rockowej na przełomie lat 80-tych i 90-tych. Charakteryzuje się skomplikowanymi, nietypowymi strukturami rytmicznymi, zróżnicowaną dynamiką i ostrymi, dysonansowymi riffami. Wywodzi się z noise rocka, hardcore punka, heavy metalu, rocka progresywnego i muzyki minimalistycznej.

REKLAMA

Grupa 65daysofstatic opublikowała swoje najnowsze dzieło na YouTube. Instrumentalna, elektroniczna muzyka robi świetne tło podczas wykonywania codziennych obowiązków, takich jak odpisywanie na zaległe wiadomości e-mail czy pisanie prostych tekstów w edytorze tekstowym. Aż przypomniała mi się końcówka pierwszego Mass Effecta i kapitalne M4 Part II grane podczas napisów końcowych.

Słuchając muzyki do No Man's Sky, już nie mogę się doczekać premiery, która będzie miała miejsce za kilkanaście godzin. Gra najpierw pojawi się na konsoli PlayStation 4, a następnie zadebiutuje na komputerach osobistych.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA