REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Tom Hiddleston jako Nocny recepcjonista. Obejrzymy go za darmo na YouTubie

Nocny recepcjonista to serial szpiegowski na podstawie prozy Johna le Carréego. Jeśli wierzyć liczbie otrzymanych przez serial nagród, to jedna z najlepszych pozycji w swoim gatunku. A my obejrzymy go za darmo, na dowolnym urządzeniu.

04.04.2018
22:00
Nocny Recepcjonista za darmo YouTube
REKLAMA
REKLAMA

Czym jest serial Nocny recepcjonista? To serialowy thriller szpiegowski, w którym w rolach głównych występują Tom Hiddleston i Hugh Laurie. Możemy spodziewać się mocnych wrażeń, zarówno jeśli chodzi o scenariusz, jak i same sceny akcji. Dystrybutor zapowiada, że nie brakuje w nim widowiskowych ujęć, mamy też być usatysfakcjonowani jego wielowątkową intrygą.

W tych zapewnieniach może być sporo prawdy. Serial jest ekranizacją bestsellerowej książki autorstwa Johna le Carréego. Znany brytyjski pisarz specjalizuje się w tematyce szpiegowskiej. Jego powieści były ekranizowane już wiele razy, jedną z najsłynniejszych jest obraz Szpieg z 2011 roku, w którym jedną z głównych ról zagrał Gary Oldman.

Nocny recepcjonista dostępny będzie za darmo na YouTube od 7 kwietnia.

Taką niespodziankę przygotował nam Kino Świat VOD, który – prawdopodobnie w ramach autopromocji swojego kanału – zdecydował się udostępnić serial w całości. By go obejrzeć, nie będziemy musieli zakładać dodatkowych kont czy uiszczać jakichkolwiek opłat. Wszystkie odcinki zostaną opublikowane 7 kwietnia o 19:30 na kanale Kino Świat VOD.

Nocny recepcjonista zdobył większość najważniejszych nagród podczas rozdania ubiegłorocznych Złotych Globów. Przyznano nagrody dla najlepszego aktora, aktora w roli drugoplanowej i aktorki w roli drugoplanowej. Serial otrzymał trzy statuetki BAFTA za najlepszą drugoplanową rolę męską, montaż i dźwięk. W sumie produkcja otrzymała 20 głównych nagród oraz aż 45 nominacji do prestiżowych wyróżnień na festiwalach i galach telewizyjnych.

REKLAMA

Główny bohater serialu, grany przez Hiddlestona, to były żołnierz brytyjskich służb specjalnych. Pracuje jako nocny recepcjonista w luksusowym hotelu w Kairze. Zostaje jednak zwerbowany przez agentkę wywiadu – ma przeniknąć do organizacji handlarza bronią (w tej roli Hugh Laurie) i działać pod przykrywką. Brzmi intrygująco?

Nocny recepcjonista dostępny jest także w serwisach Showmax i eskaGO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA