REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Noe: Wybrany przez Boga - oficjalny trailer

Opowiedziana już na tak wiele sposobów biblijna historia o potopie nie wydaje się na pierwszy rzut oka wyjątkowo interesującym materiałem na film. Choć oficjalny zwiastun temu przeczy, rodzi pytanie czy nie pokazuje wszystkiego, co w "Noe" godne uwagi. 

15.11.2013
15:02
Noe: Wybrany przez Boga – oficjalny trailer
REKLAMA

Nie byłby to pierwszy raz, kiedy trailer właściwie wyczerpuje temat i po jego obejrzeniu nie ma już po co iść do kina. Bo można zobaczyć w nim w sumie to samo, tylko rozwleczone w czasie. "Noe: Wybrany przez Boga" budzi we mnie taką obawę. Ale z drugiej strony, kiedy bierze się za niego Darren Aronofsky i angażuje m.in. Russela Crowe i Anthonego Hopkinsa, trudno oczekiwać niewypału. I w rzeczy samej, jeśli po zwiastunie w arsenale pozostało twórcom jeszcze trochę mocnych, intrygujących scen, to zapowiada się monumentalna i pasjonująca produkcja.

REKLAMA

"Noe: Wybrany przez Boga" swoją polską premierę ma mieć 28 marca 2014, dzień po premierze światowej. Obok wymienionych wcześniej Crowe i Hopkinsa wystąpią w nim Emma Watson, Jennifer Connelly, Douglas Booth i Logan Lerman. Bezpośrednią inspiracją do stworzenia filmu był komiks kanadyjskiego artysty Niko Henrichona o tytule Noé: Pour la cruauté des hommes. Budżet produkcji wynosi 130 milionów dolarów.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA