REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nowa Avril Lavigne już w listopadzie!

Mimo że pierwszy album wydała mając 18 lat, to obecnie 29-letnia dziś Avril Lavigne dalej pozuje na niepokorną nastolatkę. Wokalistka jeszcze w tym roku wyda swój piąty studyjny album.

19.09.2013
9:32
Nowa Avril Lavigne już w listopadzie!
REKLAMA

"Sk8er girl", chłopczyca, łobuziara - tamta Avril teoretycznie dawno już odeszła w zapomnienie, jednak najnowsze single nie grzeszą ambicją. Posunę się nawet do stwierdzenia, że młodsza Avril tworzyła znacznie dojrzalsze i ciekawsze utwory. A potem był ślub, było różowe i słodkie "The Best Damn Thing" z przebojowym "Girlfriend" na czele. Następnie Avril się rozwiodła i nagrała naprawdę dobry "Goodbye Lullaby". A co nadchodzi teraz? Całkiem przebojowa... katastrofa. Czemu? Bo chociaż single są strasznie dziecinne i durne, to są też niesamowicie chwytliwe. Te refreny aż nie chcą z głowy wylecieć.

REKLAMA

Piąty album Avril - tym razem niezatytułowany - ma swoją premierę wyznaczoną na listopad. W Polsce ukaże się czwartego dnia tego miesiąca, wcześniej dostaną go mieszkańcy Skandynawii (31 października), Niemiec i Australii (1 listopada), a fani z USA i Kanady poczekają na krążek do piątego listopada. Sony Music Europe zapowiedziało też, że już 1 listopada "Avril Lavigne" będzie dostępny cyfrowo dla większości krajów Europy.

Nad krążkiem Avril pracowała z Davidem Hodgesem - byłym gitarzystą Evanescence, który jest współodpowiedzialny za takie hity tego zespołu jak "Going Under" czy "Bring Me To Life". Nad krążkiem całościowo też czuwał Chad Kroeger - znany nam wszystkim wokalista Nickelback. I właśnie podczas intensywnej pracy nad tym krążkiem Avril z Chadem polubili się do tego stopnia, że w lipcu stanęli razem na ślubnym kobiercu.

Na krążku znajdzie się 13 utworów, w tym dwa duety - pierwszy z Chadem Kroegerem, a drugi - uwaga! - z Marilynem Mansonem. Pełna trakclista prezentuje się następująco:

1. Rock N Roll
2. Here's To Never Growing Up
3. 17
4. Bitchin' Summer
5. Let Me Go (feat. Chad Kroeger)
6. Give You What You Like
7. Bad Girl (feat. Marilyn Manson)
8. Hello Kitty
9. You Ain't Seen Nothin' Yet
10. Sippin' On Sunshine
11. Hello Heartache
12. Falling Fast
13. Hush Hush

REKLAMA

Na chwilę obecną, nie zapowiedziano żadnego wydania deluxe. Możliwe że szczegóły w tej kwestii zostaną ujawnione 24 września, kiedy to ma ruszyć pre-order albumu.

1230065_10151773925099300_1833707201_n
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA