REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowa japońska Godzilla nadchodzi w pełnym zwiastunie. Jest… zaskakująco dobrze

Jednym z postanowień, których chyba nigdy nie zrealizuję, jest obejrzenie wszystkich odsłon japońskiej, gumowej Godzilli. Teraz moje zadanie staje się jeszcze trudniejsze.

14.04.2016
20:23
Nowa japońska Godzilla nadchodzi w pełnym zwiastunie
REKLAMA
REKLAMA

Nowa japońska Godzilla zadebiutuje już 29 lipca 2016 roku. Co za tym idzie,to najwyższy czas, aby pokazać światu pierwszy oficjalny zwiastun reklamujący film stanowiący część azjatyckiej popkultury. Materiał wideo jest zrealizowany w bardzo ciekawy sposób. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o muzykę:

To pierwszy trailer nowego filmu, na którym Godzilla jest pokazana od łap po samą głowę.

Dotychczasowe teasery nie pokazywały nam tytułowego gada, trzymając fanów mężczyzny obleczonego gumą w napięciu. Muszę przyznać, że to, co zobaczyłem, jest znacznie lepsze od moich oczekiwań, zbudowanych na podstawie kilku filmów, które widziałem w ubiegłym wieku.

REKLAMA

Przede wszystkim, jestem pod wrażeniem scen pokazujących amerykańskie wojsko działające na terenie Japonii. Ujęcia kolejnych czołgów, helikopterów i mobilnych wyrzutni rakiet wyglądają zadziwiająco dobrze. Jak gdybyśmy wcale nie mówili o mężczyźnie w gumowym kostiumie, dewastującym tekturowe miasto.

Niestety, na ten moment nie potrafię zdobyć żadnej informacji o oficjalnej, europejskiej premierze filmu. Jeżeli taka się odbędzie, japońscy producenci mają moje pieniądze. To ma być największa Godzilla w historii ich przemysłu filmowego. Jestem niezwykle ciekaw końcowego efektu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA