REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nowa piosenka Adele bije rekordy popularności. Jest też remiks

Fani Adele cztery lata czekali na jej nową płytę. Ta swoją premierę będzie miała już za niecały miesiąc, bo 20 listopada tego roku. Kilka dni temu mieliśmy okazję usłyszeć w całości pierwszy długo wyczekiwany singiel o tytule "Hello" z nadchodzącego krążka. Jak można się było domyślać kawałek z miejsca stał się hitem i odniósł sukces.

27.10.2015
11:25
Nowa piosenka Adele bije rekordy popularności. Jest też remiks
REKLAMA
REKLAMA

Wpływ na to ma oczywiście sam fakt, że utwór Adele jest fenomenalny. Wywołuje emocje, wzrusza, przeszywa na wskroś i doskonale koresponduje z teledyskiem, który nakręcił sam Xavier Dolan, utalentowany kanadyjski twórca młodego pokolenia. Drugim powodem jest oczywiście to, że fani czekali na wieści od artystki przez kilka lat. Nic więc dziwnego, że pierwszy utwór po długiej przerwie zaciekawił wszystkich i wywołał takie ożywienie.

W ciągu 24 godzin Hello Adele pobił rekord Vevo na YouTube. W pierwszy dzień po publikacji odsłuchano go w serwisie blisko 28 milionów razy (po kilku dniach na liczniku jest prawie 90 milionów odtworzeń). To daje brytyjskiej wokalistce pierwsze miejsce na liście najgorętszych premier Vevo. Adele wraz ze swoim Hello pokonała Taylor Swift i jej Bad Blood, który zobaczono ponad 20 milionów razy w ciągu dobry od premiery.

Oprócz tego, że utwór Adele bije rekordy popularności drugą reakcją na powrót artystki jest remiks jej najnowszego kawałka Hello. Choć nie jest to oficjalny numer, jest naprawdę świetny. Zresztą sami posłuchajcie.

REKLAMA

Z niecierpliwością czekam na krążek Adele. Jeśli będzie w połowie tak dobry jak singiel "Hello", to będzie świetnie. Zapowiada się jedna z najgorętszych muzycznych premier tego roku. Czekamy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA