REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Ludzie robią sobie tatuaże, żeby dostać bluzę za darmo. To nie żart, to akcja polskiego Youtubera

Nowciax, znany Youtuber, kojarzony głównie z działalnością w Ekipie Friza, opublikował na Instastories dosyć niecodzienny konkurs. Pierwsza osoba, która wyśle mu zdjęcie z takim samym tatuażem, jaki zrobił na filmie, otrzyma od niego trzy bluzy marki Relab.

23.01.2023
12:48
nowciax rozdaje bluzy za tatuaz
REKLAMA

Ekipa Friza, która przechodzi od jakiegoś czasu swój rozpad, nadal osobno tworzy treści w internecie. Piotr Nowak, w Ekipie znany jako Nowciax, początkowo był w niej fotografem, jednak później również otworzył swoje konto na YouTubie, które opiera się głównie na treściach rozrywkowych rozrywkowych. W zeszłym tygodniu pojawił się gościnnie na filmie u Kuby Pateckiego, gdzie ogłosił konkurs.

REKLAMA

Pierwszy tatuaż wygrywa bluzy

W sobotę na kanale Kuby Pateckiego (PatecWariatec) pojawił się filmik "Nauczyłem się TATUOWAĆ w 7 DNI", w którym Kuba tatuował między innymi Nowciaxa. Kiedy Nowciax odkrył, że na jego skórze pojawiło się logo znanej marki streetwearowej, postanowił ogłosić konkurs, który potwierdził na swoim Instagramie.

Film na kanale PatecWariatec

Na filmie powiedziałem, że pierwsza osoba, która zrobi sobie taki sam tatuaż, zgarnia trzy bluzy Relab (przypływ emocji) i oczywiście – tak, jak obiecałem, tak zrobię

napisał Nowciax.
 class="wp-image-2214445"
Instastory Nowciaxa

Pięć minut po opublikowaniu story, Youtuber udostępnił kolejną informację, że jest już pierwsza osoba, która zaczęła robić sobie taki sam tatuaż. Mimo tego, że został już ogłoszony zwycięzca, fani nadal przysyłali do influencera wiadomości z wykonanym już tatuażem.

REKLAMA
 class="wp-image-2214460"
Instastory Nowciaxa

Nowciax nie podał dokładnej informacji, ile osób wzięło udział w konkursie i można jedynie spekulować, jaka liczba obserwatorów wśród 854 tys. followersów YouTubera nie zdobyła bluzy, a za to została z trwałą pamiątką logo Relab.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA