REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wiecie już, czego unikać w Walentynki. Pierwszy zwiastun filmu Nowe oblicze Greya trafił do sieci

Nowe oblicze Greya to trzecia część erotycznej trylogii, która podbiła serca kobiet z niemal całego świata. Chociaż film trafi na ekrany kin dopiero w 2018 roku, już teraz możemy zobaczyć jego pierwszy zwiastun.

11.09.2017
8:55
Pierwszy zwiastun filmu Nowe oblicze Greya trafił do sieci
REKLAMA
REKLAMA

Nowe oblicze Greya przedstawia kulminacyjny moment w życiu bohaterów. Młoda Anastasia, z którą ma się utożsamiać każda fanka serii oraz nieprzyzwoicie bogaty Christian, który symbolizuje ich nierealne oczekiwania, biorą ślub. Nowożeńcy ruszają w podróż poślubną, ale jak zwykle nic nie jest tak proste i oczywiste, jak chciałaby główna bohaterka.

Nowe oblicze Greya wprowadza elementy akcji oraz - jak przystało na serię - muśnięcie erotyki BDSM.

Na pierwszym zwiastunie promującym film możemy zobaczyć broń, pościgi, a nawet główną bohaterkę w sytuacji zagrożenia życia. Ekranizacja banalnych książek napisanych w naprawdę kiepskim stylu ma trzymać w napięciu, jednocześnie stanowiąc zwieńczenie serii o nieprawdopodobnej popularności.

REKLAMA

Nowe oblicze Greya będzie miało swoją premierę w lutym 2018 roku.

Universal Pictures celuje tym samym w przyszłoroczne Walentynki, licząc na miliony par, którym zabraknie pomysłu na ciekawe uczczenie święta zakochanych. Nie ulega wątpliwości, że Nowe oblicze Greya przyniesie gigantyczne zyski, przynajmniej kilkukrotnie przekraczające koszty produkcji oraz promocji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA