REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowe Opowieści z krypty dostały oficjalny zwiastun, ale istnienie serialu dalej jest zagrożone

Oryginalne Opowieści z krypty to jeden z największych sukcesów kablowej dystrybucji, niezależnej od regulacji obowiązujących naziemnych dostawców. HBO stworzyło hit pełen przemocy i nagości, który teraz chce wskrzesić zupełnie inna wytwórnia.

22.02.2017
14:57
opowieści z krypty
REKLAMA
REKLAMA

Opowieści z krypty zostały wyprodukowane przez HBO, na potrzeby własnej stacji. Seria stała się bardzo popularna, będąc odpowiedzią na silnie regulowaną telewizję nadawaną drogą naziemną. Połączenie horroru, silnie wyeksponowanej przemocy oraz okazjonalnej nagości okazało się sukcesem na tyle wielkim, że Opowieści z krypty doczekały się aż siedmiu pełnych sezonów oraz dwóch filmów pełnometrażowych.

Teraz Opowieści z krypty mogą powrócić, jako serial TNT produkowany przez samego M. Night Shyamalana.

Niestety, nie jest to takie proste, jak może się wydawać. Diabeł tkwi w szczegółach dotyczących własności. Ta należała nie tylko do HBO, ale również twórcy komiksów, na podstawie których powstał telewizyjny oryginał. Chociaż TNT ponad rok dochodziło do pozyskania pełni praw, operacja utknęła w martwym punkcie.

REKLAMA

Z tego powodu coraz głośniej mówi się, że nowe Opowieści z krypty nie pojawią się w planowanym 2017 roku. Pod znakiem zapytania stoi nie tylko data premiery, ale również cały projekt. Nad TNT wisi widmo nieporozumienia ze stronami, które posiadają prawa do głośnej marki.

Nie przeszkadza to TNT w promowaniu swojego pomysłu, również za pomocą oficjalnych materiałów reklamowych. Do sieci trafił właśnie pierwszy trailer nowej odsłony serialu. Jego pierwsza część to typowa zwiastunowa zajawka, z kolei druga przedstawia M. Night Shyamalana mówiącego o telewizyjnej produkcji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA