REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Nowe trailery do "Paranormal Activty" i "Grand Budapest Hotel"

W sieci wylądowały właśnie dwa świeżutkie trailery - najnowszego "Paranormal Activty: The Marked Ones" oraz "Grand Budapest Hotel" Wesa Andersona. To pierwsze zwiastuny tych filmów.

18.10.2013
15:58
Nowe trailery do „Paranormal Activty” i „Grand Budapest Hotel”
REKLAMA

"Paranormal Activty: The Marked Ones" ("Naznaczeni") jest pierwszym oficjalnym spin-offem serii. Oren Peli, producent poprzednich części, najnowszą z nich określił mianem "kuzyna" pozostałych, chcąc w ten sposób podkreślić, iż nie jest ona ich bezpośrednią kontynuacją (tą będzie "Paranormal Activity 5"). W filmie poznamy historię Jessego, który przeprowadza się do nowego domu w niezbyt przyjaznej okolicy. Szybko jednak staje się jasne, że nieprzychylni sąsiedzi to najmniejsze z jego zmartwień – wokół niego zaczynają dziać się trudne do racjonalnego wytłumaczenia i niepokojące rzeczy.

REKLAMA

Trailer wypada moim zdaniem naprawdę nieźle i zapowiada przyzwoity horror. Nie jestem wielkim fanem „Paranormal Activity”, przyznaję, że nie widziałem nawet wszystkich części serii, ale zdaje się, że najnowsza odsłona uderza w podobne nuty, co pozostałe. Choć zwiastun zdradza całkiem sporo informacji dotyczących fabuły, kryjąca się za nimi tajemnica pozostaje nieujawniona i jawi się całkiem intrygująco.

REKLAMA

„The Grand Budapest Hotel” opowiada o perypetiach portiera Gustave H. i jego kompana, Zero Mustafy, boya hotelowego. Akcja osadzona jest w słynnym europejskim hotelu, w okresie stanu międzywojennego. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Wes Anderson, twórca m.in. „Kochanków z Księżyca” i „Fantastycznego Pana Lisa”, a w aktorskiej obsadzie roi się od gwiazd – zobaczymy w nim Edwarda Nortona, Jude'a Law, Billa Murraya czy Owena Willsona. Poniższy zwiastun wywarł na mnie duże wrażenie, za sprawą świetnych ujęć i doskonale dobranej do nich muzyki.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA