REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Co nowego w Storytel? Sprawdź, jakie audiobooki warto przesłuchać

W Storytel, serwisie, który umożliwia słuchanie audiobooków w streamingu, cyklicznie pojawiają się nowości. Co tydzień sprawdzamy, co warto posłuchać, by uprzyjemnić sobie wieczory czy jazdę samochodem do pracy. Przed wami nowości w Storytel, które już teraz możecie posłuchać w platformie. Pierwsze dwa tygodnie w Storytel są zupełnie za darmo.

07.04.2016
19:36
Co nowego w Storytel? Sprawdź, jakie audiobooki warto przesłuchać
REKLAMA
REKLAMA
magia-przeznaczenia class="wp-image-67784"

"Magia przeznaczenia" to powieść Barbary Rybałtowskiej, której tematem są dzieje jednej rodziny. Tłem dla rozgrywającej się w książce opowieści jest historia. Czytelnik śledzi kolejne dziesięciolecia, w czasie których toczy się akcja. Jesteśmy świadkami wydarzeń związanych z zaborami mającymi miejsce w Polsce, Wielką Rewolucją Rosyjską. Śledzimy, co działo się w przedwojennym Paryżu i poznajemy wydarzenia z okresu współczesnej Polski i stolicy Francji z ostatnich kilkudziesięciu lat. Głównymi bohaterkami powieści Rybałtowskiej są kobiety. Kobiety, które przez lata musiały poradzić sobie z własnym losem i odnaleźć się się w otaczającej je rzeczywistości. "Magia przeznaczenia" zabiera czytelników w sentymentalną podróż do różnych okresów i różnych miejsc. Autorka pisze o miłości, śmierci, bólu. O prawdziwym życiu w przekonujący sposób. Książkę czyta pisarka we własnej osobie.

dlugi-cien-prlu class="wp-image-67793"

"Długi Cień PRL-u" autorstwa Bogusława Wildsteina to próba rozprawienia się z minioną epoką, której echo cały czas jest słyszalne. Wildstein to polski publicysta, dziennikarz i pisarz. Jego wizja rzeczywistości i poglądy z pewnością nie spodobają się wszystkim, ale czasem warto spojrzeć na jedno zagadnienie z kilku stron. "Długi cień PRL-u" to nie pierwsza książka Wildsteina o tej tematyce. Autor ma na swoim koncie między innymi tytuł "Dekomunizacja, której nie było czyli Mistyfikacja triumfująca". "Długi Cień PRL-u" to publikacja, która pierwszy raz została wydana w Polsce ponad 10 lat temu, bo w 2005 roku. Książkę czyta Maciej Gąsiorek.

cabal class="wp-image-67798"

"Cabal. Nocne plemię" to horror, na podstawie którego w 1990 roku powstał film o tytule "Nocne plemię". Autorem książki oraz reżyserem produkcji i jej scenarzystą jest Clive Barker. Barker to znany angielski twórca powieści i opowiadań z gatunku horroru i dark fantasy. "Cabal. Nocne plemię" opowiada o Boonie, który oskarżony o morderstwa wybiera śmierć. Ale ta będzie dopiero początkiem jego podróży. Mężczyzna trafia do tajemniczej i legendarnej krainy Midian. Miejsce wcale nie przynosi mu ukojenia. Midian zamieszkują degeneraci, odmieńcy i mutanci.

brando-rozmowy class="wp-image-67800"
REKLAMA

"Brando. Rozmowy" to książka przedstawiająca postać Marlona Brando, jednego z najpopularniejszych aktorów, odtwórcę roli Don Vito Corleone w kultowym "Ojcu chrzestnym". Książka jest wywiadem-rzeką, który udało się przeprowadzić Lawrence'owi Grobelowi z aktorem. Dzięki tej publikacji poznajemy prawdę o Brando. Dowiemy się z niej, że nierzadko źle traktował kobiety, kochał książki. Nie dbał o siebie, swoje ciało, swoich bliskich. Przeżył wiele tragedii, które cyklicznie łamały mu serce. Był człowiekiem o wielu twarzach. Niezwykły zapis rozmowy, odsłaniający nieco prawdy o człowieku, którego na ekranie wielbiły miliony.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA