REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nowego Twin Peaks nie będzie…

Jeszcze wczoraj fani Twin Peaks i Davida Lyncha (twórcy tego legendarnego serialu) cieszyli się na wiadomość, że produkcja remake’u rusza pełną parą. Cały ten hałas okazał się jednak tylko plotką, a wszystko zaczęło się od jednego ogłoszenia w Los Angeles z dnia 2 stycznia, w którym poszukiwana była aktorka do roli kelnerki… z dużym biustem i „niezwykłym ciałem”.

08.01.2014
16:22
Nowego Twin Peaks nie będzie…
REKLAMA

TWIN PEAKS PROMO. Directed by David Lynch. Shoots in Los Angeles on Tuesday, January 7, 2014. Prob a 6 hour or less day. HOT Caucasian girl – BRUNETTE OR REDHEADS ONLY to play waitress. Age 18-27. MUST have an amazing body. Busty, very period looking face. Please submit two current color photos (one body shot, one face shot), your sizes, union status and contact info to: …. Subject line should read: TP Promo

REKLAMA

Fani chyba nie zważali nawet na wpisy Marka Frosta (współtwórcy serialu) na twitterze:

I tak plotka żyła sobie spokojnie do dnia wczorajszego, czyli daty castingu. Jak widać, silna jest wiara w fanach Twin Peaks, mimo że od emisji pierwszego odcinka na kanale ABC minęły już 24 lata. Serial był nadawany od 1990 do 1991 roku i zgromadził – jak widać – potężne rzesze widzów, gotowych do rozdmuchania nawet najmniejszej ploteczki o tym, że ich ulubiona produkcja może powrócić.

Jak łatwo można zauważyć, zdjęcia miałby trwać tylko sześć godzin, ciężko więc wnioskować, że mogłyby dotyczyć remake’u serialu. Jeżeli już miałoby coś powstać, to tylko film promocyjny nowego wydania Twin Peaks na Blue-ray (25 lub 26 marca 2014), w którym oprócz dwóch sezonów znalazłyby się wycięte sceny i film (prequel) Ogniu Krocz Ze mną. Jednym słowem nihil novi.

REKLAMA

Gwoli przypomnienia, fabuła Twin Peaks (w polskiej wersji Miasteczka Twin Peaks) skupiała się na agencie FBI Dale’u Cooperze (Kyle MacLachlan), który prowadził sprawę dotyczącą morderstwa Laury Palmer (Sheryl Lee). A na koniec jeszcze motyw z serialu - skomponowany przez Angelo Badalamentiego - który pewnie większość z was zna, nawet jeśli nie oglądała serialu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA