REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

W czerwcu w Warszawie zamiast Cardi B posłuchamy Miley Cyrus. Ogłoszono też kolejne gwiazdy Open'era 2019

Piątkowe popołudnie jest pełne muzycznych emocji na polskiej scenie festiwalowej. Poznaliśmy nowych artystów, którzy wystąpią w lipcu na tegorocznym Open’er Festivalu. Do zawirowań wśród muzyków doszło także na Orange Warsaw Festival 2019.

05.04.2019
15:00
nowi artyści orange warsaw festival
REKLAMA
REKLAMA

Przełom maja i czerwca rozpoczyna w tym roku w Polsce sezon na wielkie festiwale muzyczne. W dniach 31 maja – 1 czerwca w Warszawie odbędzie się kolejna już edycja Orange Warsaw Festival. Do niedawna jedną z gwiazd imprezy miała być kontrowersyjna amerykańska raperka Cardi B. Jednak jak poinformowali dzisiaj przedstawiciele festiwalu, artystka odwołała wszystkie swoje koncerty w Europie.

Na miejsce Cardi B szybko wskoczyła gwiazda światowego formatu.

Organizatorzy OWF 2019 widać długo nie próżnowali. Kilkadziesiąt minut po informacji o odwołaniu europejskiej części trasy amerykańskiej raperki w mediach społecznościowych pojawiło się ogłoszenie o nowej headlinerce festiwalu.

Została nią Miley Cyrus. Amerykańska gwiazda muzyki pop zdobyła międzynarodową sławę dzięki głównej roli w serialu Hannah Montana emitowanym w latach 2006-2011 na Disney Channel. Następnie artystka rozwijała się już w kierunku muzyki. Na swoim koncie ma takie hity jak „Wrecking Ball”, „Party in the U.S.A.” czy „Nothing Breaks Like a Heart”. Artystka pojawi się na warszawskiej scenie OWF 2019 w sobotę, 1 czerwca.

Piątek to także nowa porcja ogłoszeń na Open’erze 2019.

Z kolei do jednego z najsłynniejszych, nadmorskich, letnich festiwali muzycznych dołączyła kolejna porcja muzyków, których będziemy mogli posłuchać między 3 i 6 lipca. Wśród nowo ogłoszonej piątki znalazła się rockowa kapela The Strokes. Co ciekawe, Julian Casablancas, leader zespołu wystąpi na tegorocznym Open’erze w podwójnej roli. Jego projekt The Voidz także zagra na gdyńskim festiwalu.

Wśród dzisiejszych ogłoszeń znalazło się także miejsce dla dwóch pań, amerykańskiej artystki LP oraz walijskiej piosenkarki greckiego pochodzenia o pseudonimie Marina, znanej wcześniej jako Marina and the Diamonds. Polskim akcentem wśród openerowych ogłoszeń został jednej z najbardziej znanych krajowych raperów, Sokół.

REKLAMA

Bilety na obydwa festiwale możecie nabyć za pomocą sklepu internetowego Alter Art.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA