REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Zamknięto kina na 2 tygodnie. Gdzie w internecie można oglądać filmowe nowości? Sprawdzamy

Ze względu na koronawirusa rząd postanowił zamknąć placówki oświatowe i instytucje kultury. A skoro przez najbliższe dwa tygodnie nie możemy chodzić do kin, podpowiadamy, gdzie zobaczyć filmowe nowości w zaciszu domowym.

11.03.2020
15:40
filmy online
REKLAMA
REKLAMA

Nie spodziewajcie się, że w serwisach VOD zobaczycie najświeższe premiery kinowe. Dzięki ofercie platform streamingowych łatwo jednak nadrobić tytuły, które przegapiliście, gdy jeszcze chwilę temu były w repertuarze.

Le Mans'66, Joker i inne oscarowe hity

W serwisie Chili możemy znaleźć głośne filmy, zaledwie trzy miesiące po ich premierze. Już teraz możecie wypożyczyć na platformie oscarowe hity. W bibliotece VOD znajdziecie chociażby „Le Mans '66", czyli historię pojedynku między dwoma koncernami motoryzacyjnymi – Fordem i Ferrari. W głównych rolach występują Christian Bale i Matt Damon. Prócz tego dostępny jest „Joker" bądź „Pewnego razu... w Hollywood". Warto poświęcić chwilę, aby przejrzeć wszystkie nowości, bo wśród nich jest również „Obywatel Jones" czy „Bliźniak", które nie tak dawno gościły na naszych ekranach.

Wymienione filmy znajdziecie w Chili.

Parasite

Ten film to must see. Joon-ho Bong dokonał rzeczy niemożliwej. Koreańskim filmem zdobył cztery Oscary, w tym tę najważniejszą statuetkę dla najlepszego filmu. Jeśli nie zdążyliście obejrzeć go w kinie film czym prędzej nadrabiajcie zaległości.

„Parasite” dostępny w VOD.pl, Cineman i Player.pl.

Boże Ciało

Nasz produkt eksportowy i kandydat do Oscara w kategorii „Najlepszy film międzynarodowy”. W roli głównej Bartosz Bielenia, który zachwycił nie tylko Polskę, ale i cały świat. A za sterami Jan Komasa. Ostatnio w kinach premierę miał jego nowy film, „Sala samobójców. Hejter”. Dziś macie ostatnią okazję, aby zobaczyć go w kinach, bo te od jutra są zamknięte na razie na 2 tygodnie.

„Boże Ciało” obejrzycie w VOD.pl i Player.pl.

Król Lew i Men in Black: International

Nowy „Król lew" może być uznany za zbrodnię, bo dostarcza mniej emocji niż oryginał z lat 90. Niemniej na pewno warto go zobaczyć i wyrobić sobie własne zdanie. A skoro już zahaczyliśmy o nostalgię, warto również zwrócić uwagę na reboot serii „Men in Black", w którym Willa Smitha i Tommy Lee Jonesa zastępują Chris Hemsworth i Tessa Thompson.

Filmy obejrzycie w HBO GO, Chili i iTunes.

Terminator: Mroczne przeznaczenie

Oczywiście, nie jest to najlepszy Terminator. Do jedynki i dwójki mu daleko, ale zobaczyć wypada. Tym bardziej że ogląda się go całkiem przyjemnie. Mamy tu szereg nowych bohaterów, łącznie z niewidzianym wcześniej modelem zabójczego androida. Czoła stawia mu m.in. stara gwardia, czyli Sarah Connor i T-800.

„Terminator: Mroczne przeznaczenie” dostępny w Player.pl.

Baranek Shaun Film. Farmageddon

Prócz instytucji kultury zamknięto również placówki oświatowe. Trzeba będzie się więc zająć swoimi dziećmi, bądź młodszym rodzeństwem. A ta bajka nadaje się idealnie na wspólne spędzanie czasu. Dużo tu zabawnych momentów, oldschoolowego humoru i odniesień do innych filmów.

„Baranek Shaun Film. Farmageddon” dostępny w Cineman, Player.pl i iTunes.

Doktor Sen

Dana Torrence'a po latach od wydarzeń przedstawionych w „Lśnieniu" mierzy się z tymi samymi demonami, co jego ojciec. Poznaje też osobę posiadającą tę samą, fantastyczną zdolność co on. Będą musieli zmierzyć się z kultem Prawdziwy Węzeł.

„Doktor Sen” dostępny w Rakuten, Chili i iTunes.

Proceder

REKLAMA

Biografia Tomasza Chady powinna przypaść do gustu, nawet tym, którzy na co dzień nie słuchają polskiego hip-hopu. Jest to opowieść o zmaganiu się z własnymi demonami i wspinaniu się na szczyt z samego dna.

„Proceder” dostępny na Netflix od 18.03.2020 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA