REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy /
 3. Seriale
 4. VOD
 5. Netflix /

Netflix dowozi: nowy horror i mocny thriller trafiły do serwisu

Październikowe wieczory zapowiadają się chłodno, więc warto zostać w domu. Ciepły kocyk, herbata i... Netflix. Wśród piątkowych nowości doskonały przed Halloween filmowy hit, hiszpański serialowy thriller oraz wciągający kryminał w odcinkach.

14.10.2022
9:12
horror netflix
REKLAMA

Piątkowe nowości Netfliksa pachną już grozą i Halloween, chociaż do tego dnia jeszcze jest trochę czasu. Jak zawsze na Netflixie będzie trochę strasznie, trochę śmiesznie i wciągająco. Co wybrać spośród nowości?

REKLAMA

Co nowego na Netfliksie? Wjeżdża m.in. Klątwa Bridge Hollow.

Moją uwagę przykuł film "Klątwa Bridge Hollow". Produkcja wbija na niedługo przez Halloween i bardzo dobrze, bo zapowiada się naprawdę emocjonująco. Ojciec (Marlon Wayans) i jego nastoletnia córka (Priah Ferguson) muszą połączyć siły, aby uratować miasteczko, gdy pradawny złośliwy duch sprawia, że dekoracje na Halloween ożywają i zaczynają siać spustoszenie. Będzie strasznie? Ocenicie to sami, sięgając po tę produkcję.

Równie emocjonująco zapowiada się hiszpański serial "Święta rodzina". Rodzina ukrywająca szokującą tajemnicę zaczyna nowe życie w Madrycie, jednak nowe znajomości krzyżują ich plany, a przeszłość zaczyna deptać im po piętach. W obsadzie zobaczymy m.in. Albę Flores oraz Najwę Nimri z "Domu z papieru".

Idąc za ciosem i patrząc na mroczne historie, wpadł mi w oko serial "Czarne motyle". Posępny pisarz, któremu brakuje inspiracji na drugą książkę, zgadza się spisać wspomnienia umierającego mężczyzny — i staje się częścią jego splamionego krwią życia.

REKLAMA

Netflix: nowe seriale i filmy. Premiery z 14 października

 • "Klątwa Bridge Hollow"
 • "Pragnienie wybawienia"
 • "Święta rodzina"
 • "Mismatched: Sezon 2
 • "Czarne motyle"
 • "Take 1: Jedna szansa
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA