REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Seriale /
  4. VOD /
  5. Dzieje się
  6. Netflix

Nowe kryminały w serwisie Netflix. Sprawdzamy, co pojawiło się na platformie

Wielkimi krokami zbliżamy się do weekendu, który na Netfliksie otworzą głównie kryminalne produkcje. Pojawią się zarówno mocne seriale sensacyjne i thrillery oraz taneczne reality show i familijny film animowany.

17.03.2023
7:52
nowosci netfliksa na piatek krol cieni
REKLAMA

W zeszłym tygodniu na Netfliksie zadebiutowały takie produkcje, jak filmowa kontynuacja hitowego serialu "Luther: Zmrok" z Idrisem Elbą oraz Andy Serkisem, odtwórcy roli Golluma w filmach "Władca Pierścieni", a także survivalowe reality show i przyjemna, meksykańska komedia romantyczna "Czy to wszystko?". Sprawdź, jakie nowości przygotował Netflix na ten weekend.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: "Maestro na wyspie"

Serial "Maestro na wyspie" to grecki serial sensacyjno-kryminalny, który skupia się na losach pewnego muzyka. Mężczyzna postanawia zorganizować na malowniczej wyspie festiwal, przez co wplątuje się nie tylko w romans, ale i problemy innych ludzi.

Zwiastun serialu "Maestro na wyspie"

Na szczyt: Serial

Ostatnio hiszpańskie produkcje dostarczają mocnych emocji i tak też będzie tym razem. Thriller "Na szczyt: Serial" to produkcja kryminalna, skupiająca się na losach Sole. Kiedy umiera jej mąż, kobieta podejmuje decyzje, by stanąć na czele gangu, gdyż tylko w ten sposób najlepiej zadba o syna. Nawet, gdyby miała mieć w swoim ojcu wroga.

Netflix - zwiastun serialu "Na szczyt: Serial"

Dance 100

"Dance 100" to taneczne reality show, w którym uczestnicy i uczestniczki walczą o 100 tys. dolarów. Aby wygrać główną nagrodę, ósemka utalentowanych choreografów musi stworzyć skomplikowane układy dla coraz większej grupy elitarnych tancerzy, którzy również będę ich oceniać.

Netflix - zwiastun programu "Dance 100"

Król cieni

Francuski film kryminalny "Król cieni" to historia dwóch braci, którzy po śmierci swojego ojca opowiadają się po dwóch przeciwnych stronach nasilającego się konfliktu, a skutki ich decyzji okażą się tragiczne.

Zwiastun filmu "Król cieni"

Zamęt

Belgijski thriller skupia się na pewnym mężczyźnie, który wraca do swojego domu z dzieciństwa. Planuje on dogłębnie zbadać sprawę wypadku w fabryce, w którą zamieszany był jego ojciec. Próbując dotrzeć do sedna, napotyka po drodze mroczne rodzinne sekrety.

Netflix - zwiastun filmu "Zamęt"

Nowości Netflix: Magiczna słonica

REKLAMA

Uczuciowa animacja familijna opowiada o zdeterminowanym chłopcu, który, by zdobyć magiczną słonicę, musi wykonać trzy niemożliwe zadania zlecone mu przez króla jako wyzwanie. To będzie również dla niego szansa, by dogonić swoje przeznaczenie.

Netflix - zwiastun filmu "Magiczna słonica"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA