REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Na wiosnę VOD kwitnie. Amazon, Apple i Canal+ pokażą takie hity jak „1917” i horror „Them”

Wiosna zaczęła się od pięknej i ciepłej pogody, ale w kwietniu, jak wiadomo, nie zabraknie też ponurych deszczowych dni. Warto na takie chwile mieć przygotowaną listę najważniejszych filmowych i serialowych nowości, które pojawią się w tym miesiącu. Już wiemy, że na Canal+ online trafi oscarowy film „1917”, a Apple TV+ pokaże dokument o pandemii.

01.04.2021
15:10
Nowości VOD: Co obejrzymy w kwietniu? Na liście film 1917 i horror Them
REKLAMA
REKLAMA

Jakie premierowe filmy i seriale trafią do mniejszych serwisów streamingowych w kwietniu bieżącego roku? Czy będą to na tyle wielkie hity, by opłacało się zakładać dodatkowe konto w kolejnym serwisie VOD?

Nowości VOD – kwiecień 2021 przyniesie sporo hitów:

Już za kilka dni użytkownicy Canal+ online będą mogli zapoznać się z filmową wersją słynnej sprawy Tomasza Komendy. Produkcja wyreżyserowana przez Jana Holoubka opowiada historię niesłusznie skazanego za morderstwo mężczyznę i jego wieloletniej walki o sprawiedliwość. W rolach głównych wystąpili Piotr Trojan, Agata Kulesza, Jan Frycz, Dariusz Chojnacki, Andrzej Konopka i Julian Świeżewski.

Premiera: 4 kwietnia

Them – Amazon Prime Video

Fani horrorów w kwietniu powinni zainteresować się platformą Amazon Prime Video. To właśnie tam zadebiutuje antologia grozy pt. „Them”. Fabuła serialu kręci się wokół czarnoskórej rodziny, która po przeprowadzce na białe osiedle zaczyna dostrzegać dziwne zachowania sąsiadów. W reakcji na niepokojące wydarzenia familia Emorych postanawia jednak stanąć do walki.

Premiera: 9 kwietnia

Stłumiony dźwięk – Premiery Canal+, Player, Premiery VOD+

„Stłumiony dźwięk” (długo reklamowany w Polsce jako „Sound of Metal”) to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Przejmujący dramat z Rizem Ahmedem w roli głównej opowiada historię utalentowanego perkusisty grającego w zespole metalowym. Z powodu olbrzymiego natężenia dźwięków mężczyzna zaczyna tracić słuch i musi udać się na terapię do specjalnego ośrodka, gdzie odkrywa zupełnie nową część siebie. Film będzie dostępny m.in. na platformie Player.pl.

Premiera: 12 kwietnia

The Year Earth Changed – Apple TV+

David Attenborough to podróżnik i dziennikarz, który większości z nas kojarzy się z wyprawami w najmniej zbadane zakątki globu. W najnowszym dokumencie Apple TV+ Brytyjczyk pochyli się jednak nad nieco innymi krajobrazami. Film „The Year Earth Changed” pokaże reakcje natury na globalną pandemię.

Premiera: 22 kwietnia

Kwiecień na Canal+ ma być miesiącem przygotowującym widzów na 93. ceremonię rozdania Oscarów. Dlatego w ofercie stacji i na canalplus.com pojawi się szereg oscarowych produkcji z wojennym „1917” Sama Mendesa na czele. Film z 2019 roku opowiada o dwóch młodych żołnierzach mających na celu przedarcie się przez linie wroga, aby zapobiec skazanemu na porażkę atakowi sprzymierzonych sił. „1917” otrzymało trzy statuetki Oscara.

Premiera: 25 kwietnia

Without Remorse – Amazon Prime Video

Ostatniego dnia kwietnia na Amazon Prime Video znajdziemy film akcji „Without Remorse” oparty na prozie uwielbianego na całym świecie Toma Clancy'ego. Głównym bohaterem tego tytułu jest amerykański komandos badający sprawę śmierci swojej ukochanej żony z rąk rosyjskich żołnierzy. Grany przez Michaela B. Jordana mężczyzna w trakcie podróży natrafi na ślad międzynarodowego spisku mogącego zagrozić przyszłości Stanów Zjednoczonych.

Premiera: 30 kwietnia

The Mosquito Coast – Apple TV+

REKLAMA

Jedyny nowy serial Apple TV+ w kwietniu pojawi się na platformie pod sam koniec miesiąca. Oparta na popularnej powieści seria „The Mosquito Coast” przedstawi losy rodziny pewnego genialnego wynalazcy mającego dosyć współczesnej ameryki. Mężczyzna nakaże bliskim podróż do Ameryki łacińskiej, przez co cała czwórka wpadnie w bardzo poważne tarapaty. W obsadzie serialu znalazł się m.in. Justin Theroux.

Premiera: 30 kwietnia

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA