REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nowy album Beyoncé! Kiedy? Już jest!

Tego to się chyba nikt nie spodziewał! Na nowy album Beyoncé fani czekali przez cały rok, ale przez ten czas nie było żadnych konkretnych zapowiedzi. Wokalistka i menagement milczeli. Wszyscy myśleli że w tym roku już go nie dostaniemy. A tu nagle, bez żadnych zapowiedzi - nowy album jest już na iTunes!

13.12.2013
10:26
Nowy album Beyoncé! Kiedy? Już jest!
REKLAMA

Beyoncé zapowiedziała nowy album na 2013, bez żadnej konkretnej daty. Na początku roku wokalistka wystąpiła w przerwie finału SuperBowl, dzień póżniej ogłoszono światową trasę koncertową (w jej ramach wokalistka po raz pierwszy wystąpiła w Polsce, na Stadionie Narodowym), Beyoncé wystąpiła w kampaniach reklamowych Pepsi oraz H&M w których to fragmenty nowych utworów mogliśmy usłyszeć. Ale konkretów - nic, zero. Sztab wokalistki i ona sama milczeli. Przed miesiącem w sieci pojawiły się plotki jakoby Beyoncé chciała do nowej płyty nagrać teledysk do każdej piosenki, ale i tego nikt nie potwierdził.

REKLAMA

A tu nagle - szok! Nowy album Beyoncé, zatytułowany po prostu "Beyoncé" jest już gotowy... i wydany na iTunes! Mało tego - oprócz czternastu premierowych utworów mamy aż siedemnaście nowych teledysków - do każdej piosenki, plus trzech niedostępnych w wersji audio. Na albumie zaśpiewali gościnnie m.in. Jay-Z, Frank Ocean, a także Blue Ivy, czyli córka wokalistki.

Nowy album Beyoncé - "Beyoncé" w obecnej chwili jest do kupienia wyłącznie na iTunes.

REKLAMA

//

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA